Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák van mikor terhetekre...

Anyukák van mikor terhetekre esik a gyerekkel a hóember építés például ?

Figyelt kérdés
Ő nagyon szeretné csak neked nincs most kedved hozzá de addig nyaggadt mig végül segítesz neki.
dec. 9. 08:21
 1/9 anonim ***** válasza:
96%

Megint te?

Igen, sok mindenhez nagyon sokszor nincs kedvem. Az anyák is emberek. Sőt az apák is. Van hogy megcsinaljuk kedvünk ellenére, vagy a másik szülőre bízzuk, de az is rendben van, ha a gyerek megtanulja a nemleges választ, ha nem állandóan csak azt kapja.

dec. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Megint én? 😅
dec. 9. 08:30
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi egyetértek veled.
dec. 9. 08:31
 4/9 babyboom567 ***** válasza:
96%
Egyetértek az elsővel,annyival egészíteném ki,hogy a példa rossz,mert nálunk olyan ritkán van hó,hogy ezt az egyet(hóember építés) csak akkor utasítanám vissza, ha épp meghaltam, vagy haldoklom az ágyban(bár szerintem akkor is kikelnék).De nyilván ha Alaszkában élnénk,ahol a hó mindennapos, akkor a hóember ugyanúgy hétköznapi dolog lenne mint pl a rajzolás,és simán visszautasítanám.
dec. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

4, egyetértek. Nálunk most sincs hó. Fél centi se esett és az is elolvadt még aznap reggelre. Éppenséggel ~8 éve építettem utoljára, akkor is egy harminccentiset, mert annyira volt elég.

1. voltam.

dec. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk most is 15 centi van. 10 éve nem láttam ilyet. Nekem le van sérülve a bokám, úgyhogy nagyon nem esik jól mászkálni, de egy fél órára így is kiviszem havazni. De az átlag programokra szoktam rendszeresen nemet mondani. Sokat játszom a gyerekkel, de nincs kedvem minden nap 40 percet ugrálni a kanapén meg négykézláb rohanni utána egy órán keresztül. Annyi energiája nincs egy felnőtt embernek, hogy lépést tudjon tartani a kicsikkel. Ilyenkor szoktam javasolni olyan programot, ahol csak ő ugrál, én nem. Pl. dobjon kosárra, másszon fel oda, építsen ezt azt, és nagyon élvezi, hogy teljesítse a kiadott feladatot.
dec. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekként minden évben építettem legalább 1 hóembert, azóta szinte sosincs annyi hó nálunk, hogy lehessen. Így nem tudnék nemet mondani, ha egyszer lenne végre. Most csak köd van és latyak.
dec. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Évek óta nem láttam havat..de ha lenne apával is építhetne.
dec. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nálunk most esett 30 centi (külföld), de nem megyek ki.


Így is fájnak az ízületeim a hidegben, szóval kizárt, hogy negyedóránál többet kinn legyek. Hiába öltözök fel, nem ér semmit, mert autoimmun eredetű a baj.

dec. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!