Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 eves kisfiamnak tudogyullada...

2 eves kisfiamnak tudogyulladasa van, mar a masok hete, hogy antibiotikumot kap. Kinek mennyi ideig tartott a kezeles?

Figyelt kérdés
2010. okt. 21. 20:28
 1/9 A kérdező kommentje:
Kerdezo vagyok, helyesbitek, masodik hete antibiotikumot kap.
2010. okt. 21. 20:35
 2/9 anonim ***** válasza:
Augmentint 6 napig kapott, Meg is gyógyult tőle, + cebion c vitamin. Sok mézes citromos tea!
2010. okt. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak is két évesen volt tüdőgyuszija. Kórházba került, és 5 napig vénásan kapta napi négyszer az antibiotikumot és a steroidot. Majd kiengedtek, és rá két hétre megint kezdődött nála egy újabb tüdőgyulladás. Ekkor untam meg, hogy megint antibiotikummal akarják egyből tömni, és elvittem egy olyan gyerekorvoshoz, aki nem egyből antibiotikumot ír fel, hanem a gyerek immunrendszerét "kényszeríti", hogy leküzdje a betegséget. 2! nap alatt helyrejött az a gyerek, akibe megint gyógyszert akartak tömni, és ismét kórházzal fenyegettek. Azóta szedi ennek a doktor néninek az elmélete szerinti vitaminokat, immunerősítőt. Ma már 3 éves lesz lassan,közösségbe jár, és egy orrfolyása nem volt. Nem azt mondom, hogy antibiotikum ellenes vagyok, de saját tapasztalatból mondom, hogy nem mindig kell mindenre azt adni a gyerekeknek. Remélem hamar meggyógyul a fiad! Jobbulást!
2010. okt. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az én fiamhoz 2 hétig járt az orvos injectiózni.Azt mondta,hogy ha nem javul beviteti a kórházba.Úgy voltam vele,hogy azt nem.Nagyanyámtól hallottam ,eszembejutott és elkeseredésemben kipróbáltam.

Bekentem a gyerek felsőtestét vastagon disznózsírral,arra pelenka,arra nylon és megint pelenka.Így aludt éjjel.Másnap az orvos vagy 5 perc hallgatódzás után közölte,hogy nem megy a gyerek kórházba,de mondjam meg,hogy mit csináltam vele.Nagy sokára vallottam be a disznózsírt.Mosolygott és a gyerek 3 nap múlva teljesen egészséges volt.

2010. okt. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
21.53-as vagyok. Az utolsó válaszolónak teljesen igaza van! Én is kentem disznózsírral a hátát és a mellkasát a gyereknek. Mondjuk én csak bodyt adtam rá, és nem nylont, de úgy is hatásos volt! Próbáld ki Te is, mert a házi praktikák nem rosszak. Ha megissza a gyerek a teát - mert az enyém vízen kívül nem iszik meg mást - akkor a vörös hagymából készült teát is megitathatod vele. Az is jó tüdőtisztító!
2010. okt. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

21:53 tól szeretném kérdezni, hogy miket kellett szednetek?

Köszönöm előre is a válaszod!

2010. okt. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Sunrider termékből innia kellett a Liqui-five-ot. Ez a szer nem immunerősítő, hanem immunrendszer stimuláló. Állítólag ez feléleszti a kis katonákat a szervezetben. A gyógyszer ugye segítség a szervezetnek, de eszerint a doktornő szerint azért a betegségek nagy részét le tudja győzni a szervezet, csak el van tunyulva. Ezzel segíti a felturbózást. Kapott Fortune Delight nyirokrendszer tisztító italt, ESR Nes Health stresszoldó cseppet és Salvinus orrspray-t. Állítólag orrsprayben is ez az egyedüli, ami természetes anyagokat tartalmaz. Nem tudom, hogy a sterimár miért nem jó... Az antibiotikumos kúra után két hónapig kellett a protaxin rágótablettát szednie. Igaz, hogy 4 éves kortól van, de a doktornő szerint hatásosabb, és a gyereke jobban elfogadják, mint a port.


Nekem feláll a hátamon a szőr a viszont-értékesítésektől, hiszen az ugyanolyan üzlet, mint a gyógyszer-kereskedelem. Viszont a saját szememmel láttam, hogy pusztán természetes anyagoktól is meggyógyul a gyerek, és nem kell gyógyszer. No, és az volt még szimpatikus, hogy nem a megrögzött gyógyszerellenes doktornéniről van szó, hanem antibiotikumhoz csak akkor nyúlóról, ha tényleg szükség van rá. Azt mondta, hogy 10-15 évben egyszer ír fel antibiotikumot egy gyereknek, mert nincs rá szükség egyébként. Nekünk eddig bevált. A vitaminnak, amit most szed, nem tudom a nevét, nem gyógyszertári az sem, de ha érdekel megírom azt is.

2010. okt. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom valaszotokat! Milyen orovosnohoz vitted gyerekedet, naturistahoz?
2010. okt. 22. 14:13
 9/9 anonim ***** válasza:
A XIV. kerületben gyerek háziorvos a hölgy. Ha gondolod megírom a nevét priviben. Van magánrendelése is, de a TB kártyát is le lehet adni hozzá. Nem naturista a doktornő, csak először megpróbál népi gyógymód és gyógynövényes szerekkel gyógyítani. Nem is homeopátiával gyógyít. Azt ritkán szokott adni, mert szerinte az nem minden esetben hatásos. Nem tagadja az antibiotikumot és a védőoltásokat, csak másképp alkalmazza őket.
2010. okt. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!