Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 22 hós gyermeked mennyi...

22 hós gyermeked mennyi tejet/kakaót iszik naponta és milyet?

Figyelt kérdés

Az én fiam reggel és este kap, vagy tejet vagy kakaót, amit ép szeretne.

Ez összesen max 4-5 dcl egy nap.

Dobozos tej van itthon, nem forralom, csak a mikróba teszem be, és kakaóporból egy kiskanál.


2010. okt. 22. 09:21
 1/10 anonim ***** válasza:

tejet szabolcsi v. más zacskós reggelire két dl-t és vacsira is amennyit kér.


a kakaót a mizo dobozosat megissza hétvégén de a nesquick porból készültet itthon nem.

2010. okt. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 kisnita ***** válasza:
Szia! Az én kisfiam (még csak 15 hós, de gondoltam írok) eddig nem akarta meginni a tejet, se cukorral, se kakaóval, a vaníliás tej sem kellett neki, még a karamellás tejet is próbáltam és azt sem fogadta el. Most a napokban vettem egy csomag Nesguik banános port egyedül azzal issza meg a tejet. Reggelire kap egy üveggel a 260 ml-s üvegébe, este is kap ugyan ennyit és uzsira is ha kéri. Én is dobozosból csinálom és nem forralom, meg sem melegítem a mikróban mert melegen nem szereti, kicsivel előtte veszem ki a hűtőből, hogy azért ne legyen nagyon hideg neki.
2010. okt. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi!!

Mi 1x epres Nesquik port vettünk, de az nem ízlett a fiamnak, megkóstoltam én is, tényleg olyan "lötty" íze volt.

:))

2010. okt. 22. 09:33
 4/10 anonim ***** válasza:
igen nekem is az a bajom hogy csak és kizárólag hidegen issza meg a tejet melegen már nem pedig a kakaó úgy oldódik fel benne rendesen.
2010. okt. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
én 30 mpre teszem be csak be, picit langyi lesz a tej és abban már feloldódik a kakaópor is
2010. okt. 22. 09:48
 6/10 anonim ***** válasza:
az én kislányom még nem kap tejet, ui. allergiára hajlamos, 22 hónapos. úgy tervezem, 2 évesen adok majd neki először, óvatosan adagolva. amúgy HA-s tápszert kap, és abba rakok neki macikávét, mást nem. Ha megunja, egy darabig üresen kapja. Kakaót szintén az allergiahajlam miatt nem adok neki 2 éves korig. 2-3 dl-t kap belőle egy nap.
2010. okt. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nesgiuk kakaó 2-3 kiskanál, 2,5 dl tejbe (zacsis vagy dobozos, nem tartós). 1 perc a mikróba. Vagy vaníliás tej, karamellás, vagy simán. Reggel és este iszik.
2010. okt. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi házi tejet veszünk, felforralom az egészet, és 2-3 napig azt isszuk. Reggel és este kap egy 2 decis pohárral, vagy tejet vagy Nesqick kakaóporral kakaót. (Boltit nem adok neki.) Mivel melegen nem issza meg, a tejet csak 15 mp-re rakom mikróba, ha kakaót csinálok neki, akkor pedig kevés tejet öntök és 30 mp alatt jó meleg lesz, feloldódik benne a kakaópor, aztán felöntöm hideg tejjel, így pont iható lesz.
2010. okt. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Reggel 2 dl-t, holland kakaópor mézzel. 2,5 éves kisfiú.
2010. okt. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

naponta 4-5 bögrével megiszik:)

CBA-s tej és nesquik kakaópor:)

kedvenc nálunk a kakaó..hidegen és melegen egyaránt

2010. okt. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!