Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves kisfiamnak hasmenése...

2 éves kisfiamnak hasmenése volt kapott smectat 1 tasakot kapott de azota 1 napja semmilyen széklete nincsen ez baj ?

Figyelt kérdés
Nagyon meg vagyok ilyedve valakinek van hasonlo tapasztalata ?

jan. 5. 19:09
 1/10 anonim ***** válasza:
32%
2 évesen egy egész tasakkal kapott?
jan. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Írja a használati útmutató, hogy ilyenkor csökkenteni kell az adagot. Nincs semmi baj. Ne adj neki, és ha megint megy a hasa, akkor próbálj feleannyit, mint eddig. Eddig 2 tasakot kapott? Egy tasakot egyszerre adtál neki oda, vagy több részletben?
jan. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
#2 vagyok, bocsi, most látom, hogy 1 tasak. (A hivatalos adagolás szerint 2 tasak kell ekkora gyereknek #1.)
jan. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Egyszerre adtam neki mer eloszor nem akarta bevenni es utana bele tettem teaba .. es megitta az egeszet .
jan. 5. 19:22
 5/10 A kérdező kommentje:
Nagyon felek hogy rosszat csinaltam .
jan. 5. 19:22
 6/10 A kérdező kommentje:
Mar nem adtam ma neki de normaflort kapott mer antibiotikumot szed .
jan. 5. 19:23
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
Mi a fene baja lenne attól, hogy 1(!) napig nincs széklete?
jan. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
#2 vagyok, jobb többszörre odaadni. Én 120 ml-be teszem, és 3x40 ml-t adok neki, úgy működött. Semmi baja nem lesz egy tasaktól, de hosszútávon, de rövidtávon nem okoztál neki fájdalmat, csak most ne adj neki többet, amíg nincs kaki, aztán próbálj meg 1 nap alatt elosztani 1 tasakkal. Úgy valószínűleg jobban is megissza.
jan. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
*se hosszútávon, se rövidtávon
jan. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hasmenése volt, ez mit jelet 1x, vagy többször?

Ha többször, akkor kipucolódott a bélrendszet, majd ha telítődik lesz széklete

jan. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!