Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 9 éves fiúnak milyen dezodort...

9 éves fiúnak milyen dezodort vegyek?

Figyelt kérdés
Szükséges neki, még nem használt dezodort. Olyat szeretnék venni, ami nem ártalmas, de jó is.

jan. 7. 18:32
 1/10 anonim ***** válasza:
9%
Semmilyet. Orvoshoz vidd először, ha neki erre már most szüksége lenne.
jan. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
22%
Esetleg izzadásgátló lehet szükséges, nem dezodor. A két termék nem ugyanazt tudja.
jan. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem ne dezodort, hanem izzadásgátlót vegyél neki a patikában, naturlandos termék, ilyen kicsi barna üvegcse fehér lila cetlivel és valami anti.. a neve.
jan. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
11%

A gyerekek nem izzadnak büdösen es nem egeszséges beavatkozni abba mestersegesen ha a szervezetük hűti magát.

Vannak kicsiknek valo pl pokemberes "parfumok" ugyan de szigoruqn ruhara kell fujni es lehetoleg ugy hogy ne szagolja lélegezze be egesz nap.

Igazábol a mesterséges kemikáliák belégzése se tesz jót egy gyereknek.

jan. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%

#4 dehogynem izzadnak büdöset!


Biobazat használ az enyém

jan. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem bàrmilyen jò.

Én Lidl saját màrkàst vettem, szintèn 9 eves fiamnak. Mèg nem volt hajlandò hasznàlni.

Nekem anno Herbina màrkàjút vett anyàm, kb. ugyanennyi idősen.

jan. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%

Drogériában dolgozom. Mikor tanácsot,segítséget kérnek milyet vegyenek az alumínium mentest javasoljuk. És igen viszik 9-10 éveseknek sőt volt már aki 7 éves lányának keresett golyós dezodor.

Patikában biztos,hogy tudnak ajánlani de ha boltba veszel arra figyelj ne tartalmazzon alumíniumot.

jan. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyik alumentes jó.
jan. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Alumínium mentes, ha neki mindegy akkor inkább enyhe tusfürdő illatú legyen, ne túl férfias, mégiscsak egy kisfiúról beszélünk.
jan. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárban vettem neki!
jan. 8. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!