Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek mennyi pénzt...

Szerintetek mennyi pénzt érdemes ajándékokra költeni a gyerekeknek? Megszoktatok engedni egy 5 évesnek hogy szülinapra ő valaszon ?

Figyelt kérdés

5 eves kislanyomnak a karácsony után 2 het és jön a szülinap szóval kb ajandekdomping van ilyenkor.


Karácsonykor meg józan ésszel koltekeztem.

Szülinapra akartam kicsit többet vettem 20 e ert egy sétáltatos régió játék ponit de aztán pont szülinapján kiderult hogy rossz valami erintkezesi hibája lehetett.

Vettem meg neki 6 e ilyen macskás festő szettett mellék ajándéknak

De a fő ajándék rossz volt és elég kellemetlen volt ez nekem .


Ezért fogtuk magunkat ketten a lányommal aztán elmentunk a boltba.engedtem hogy szabadon valaszon.

A boltban lévő legdragabb játékot egy barbis matel szetnyithato lakoautott választott 28 e ért.

Apa penzet mar most szereti elkolteni.😀


Igazából nem vagyok gazdag,de úgy vagyok vele egyszer van szülinapja az évben akor miért ne.



jan. 14. 18:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Én visszavittem volna a pónit és válasszon mást ha úgy gondolja, így 28 helyett 8+ lett volna
jan. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Demo az megy lép is 1 et ha megnyomom a hátán lévő gombot .


De hiába rakom a bekapcsolasra akor csak zenél

jan. 14. 22:20
 13/19 anonim ***** válasza:

amig ilyen kicsik voltak a gyerekeim ėn vetem az ajåndėkot olyat amit jónak låtam és ėrtelmesnek ,lego társasjátėk ,puzzle könyv ,

Ės Szülinapos nålunk akkor is kap ajåndékot ha szülinapja karåcsonykor van a kisebbik fiam dec24 született igy december 24 szülinapozunk torta ajåndėk ,dec25 karåcsony és ara is kapott mindig ajándėkott .

ez nålunk egy fontos szabály .

jan. 15. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

"Holnap megyek vissza remélem kicserelik január 9 vettem akor csak visszaveszik meg"


Kötelességük javíttatni vagy kicserélni. Fogyasztóvédelmi előírás. Selejtet kaptál. Legyenek már az emberek tisztában a jogaikkal, könyörgöm.

jan. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Tyű, jó kérdés.


Ha ilyen közel vannak egymáshoz az ünnepek, megnézném, hogy a rokonságban, barátoknál mekkora és milyen értékű ajándékok mennek. Ha nagyobb, akkor inkább karácsonyra vennék én is nagyobb, pénzben értékesebb dolgot a gyerekemnek, ami éppen a kívánsága.


Szülinapjára kisebb ajándékot vennék, de! csapnék neki egy jó buli. Akkor inkább az ünneplésre, a szórakozásra fektetném a hangsúlyt, nem az ajándékra. Meghívnám a pajtásokat vagy mi, a szülei szórakoznánk vele aznap. Aznap lehetne azt, ami nagyon ritkán van megengedve, pld. xbox egésznap, pizza ebédre/vacsorára, konfetti szórás, bunkiépítés, jégkrém evés télen, egy picit jobban szét lehet pakolni otthon és csak másnap takarítani, pizsamában lenni egésznap és filmeket nézni egésznap vagy áthívni pajtikat ottalvósra. Nyilván mindet nem lehet ezek közül egy 5 évesnek, teljesen random írogattam, ami eszembe jutott, ne szedjetek szét! :) Az legyen, amit a gyerek szeret csinálni. Vagy elmenni programozni, semmi nagy cucc, csak akár egy szánkózás, ha éppen van hó.

jan. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Meg persze mindig kapna társasjátékot, a társaspartik is jó dolgok. :D
jan. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Fiamak dec 30. a szülinapja, én engedem azt, hogy ő válassza ki mit szeretne. Pont nem számít, hogy ott volt a karácsony, mert ez az ő napja. Ilyenkor elmegyünk vásárolni kap ruhákat, cipőt akciósan és vhol akciós játékot. Tavaly 60%os akciós lego tűzoltóság lett a müllerből. Szerintem sokkal szebb egy ilyen nap, mint egy spórolós semmilyen csak mert karácson után van a szülinapja
jan. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

15#Valahol tudom szokás ilyenkor amerikai típusú szülinapi buli.

De nálunk valahogy meg annyira nem.meg kicsik 5 évesen. Meg nem ismerem a barátai szuleit.


Jatszohazat szoktam látni hogy kiberlik vagy McDonald's egyesek .


Nálunk mikor én voltam gyerek csak unokatesos buli volt igaz úgyis voltunk 7 en. Más havert aki nem rokon nem hívtunk csak mar kamaszkorban .

jan. 16. 08:08
 19/19 anonim ***** válasza:

17 válaszolo jol csinálod ,nekem mikor gyerek voltam nem volt igazán jó szülinapom mert pont karácsony ės uj ėv után van szülinapom .


fiam meg december 24 születet és amiatt hogy milyen rossz emlékem volt igy neki külön van szülinap és külön karácsony is tartva.

jan. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!