Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Adtok még 2,5 éves gyereknek...

Adtok még 2,5 éves gyereknek Vigantolt? Ha igen mennyit?

Figyelt kérdés
2010. okt. 23. 16:16
 1/4 anonim válasza:
Kislányom szinén 2,5éves és múlt heti álltalános mérickélésre mentünk dokink azt mondta nem kell neki adnom már!Ugyhogy ne adj neki de ha teljesen biztosra szeretnél menni kérdezd meg gyermekorvosodat!
2010. okt. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Off:2 évesnek kell még adni? Nyáron nem adtam, de egy jó hónapja ismét adom. Jó ez igy? Bocsi, hogy nem tudok segiteni, csak belekérdezni:)
2010. okt. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én nem adtam neki 2éves kora óta egy cseppet sem kapott ehelyett sokkal több gyümit ami szerintem csak jó neki.Dokinknak ugyan nem mondtam de ő csak most szólt(2,5 éves)hogy ne adjam!Nem lesz semmi baja sztem ha nem adod neki de ezt neked kell eldöntened!Első hsz.voltam:)
2010. okt. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Elméletileg 3 éves korig kell adni,vagy tovább is szeptembertől májusig,ha az orvos ezt indokoltnak találja.

A héten volt nálunk a védőnő,ő mondta,hogy adjam még májusig,utána már nem kell.

Napi 1 cseppet kap a kisfiam.

2010. okt. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!