Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nyíregyháza és környékén...

Nyíregyháza és környékén ajánlanátok jó endokrinológust gyereknek?

Figyelt kérdés
4 éves a fiamat szeretném elvinni egy endokrinológiai vizsgálatra a súlyproblémái miatt. Nyíregyháza és környékén tudtok ajánlani igazán jó szakembert aki valóban jól kivizsgálja, barátságos és nem lekezelő? Illetve szeretném kérdezni hogy kell-e beutaló? Sztk-s doki is szóba jöhet illetve magán is. Milyen egy ilyen vizsgálat, miből áll? Köszi annak aki segít.
jan. 26. 23:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Jobban hízik, mint amennyit eszik-iszik? Nekem gyanús, hogy nem.
jan. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nyilván nem. Ezért is szeretném vinni.
jan. 27. 09:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Most ezt nem értem ezt a nemleges választ. Nem hízik jobban, mint amennyit eszik, vagyis a túlevéstől hízik akkor, nem?
jan. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A peobléma az hogy keveset is eszik és így nagyon nehezen hízik. Eddig mondták az orvosok és a védőnő hogy ő ilyen alkat illetve eddig nem is volt vérvétel szerint semmi baja de minket mégiscsak aggaszt. Inkább biztosra mennék.
jan. 27. 20:01
 5/7 A kérdező kommentje:
Bocsi azt hogy nyilván nem, azt arra értettem hogy nem hízik jobban mint amennyit eszik, bár hízna mert ez a gond. Az emésztése rendbe van mert napi vagy két naponta 1x kakil ezáltal nem gyors az emésztése.
jan. 27. 20:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Mért, hány kiló? Nincs 15?
jan. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nincs. 13 kg kb és 110 cm magas.
jan. 28. 08:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!