Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor kezdenek gyurmázni a...

Mikor kezdenek gyurmázni a gyerekek?

Figyelt kérdés
20 hónapos, és kezdek kifogyni a házon belüli tevékenységekből. Eszembe jutott, hogy csinálok neki só-liszt gyurmát. Fiatal még hozzá? És ha igen, mikor fog érdemben játszani vele? Próbáltam festeni is vele, de azt még megeszi.
febr. 6. 15:20
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Gyerekenkènt vàltozò. Az enyém 2 èves kor alatt még ette, 4 èves kortòl èrdekelte. Van, aki màr pici koraban gyurmàzik. Egy pròbàt mindenkèppen megèr.
febr. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

A kislányomat 2,5 évesen kezdte el először érdekelni a gyurma.


Érdemes neki pl só gyurmát csinálni (só, liszt, víz)

Ha megeszi se lesz tőle baja.

febr. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
20 hónapos a fiam, kb.2-3 hónapja érdekli a gyurma.
febr. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
0%
Én 14 évesen kezdtem,alkalmanként,kis súlyokkal.18 éves korom után már rendszeresen jártam edzőterembe.
febr. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor teszek egy próbát! :) #4 Szerintem ezt nem ide akartad. :D
febr. 6. 16:53
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
20 hónaposan valószínűleg még csak marcangolni fogja, bár élvezettel. De ez a tipikus, hogy 1 óráig előkészülsz, utána max. 5 perc játék, aminél mindig rászólsz, hogy ne egye meg, aztán jöhet a takarítás.
febr. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
72%
Az enyém akkor még folyton ledobálta. Házi főzött gyurmát csináltam neki, ételfestékkel festve. Én is ott gyurmáztam mellette, azért egy darabig eljátszott. Aztán szurkáltam bele neki hurkapálcát, arra fűzött fel tésztákat, több napig így főztem, hogy ő közben ezzel játszott, felhúzta a tésztákat aztán lehúzta és újra. Meg belenyomkodta a száraztésztákat a gyurmába.
febr. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szeret főzni meg mosogatni is velem, úgyhogy nem feltétlen baj, ha hosszú projekt és 5 perc játék. Egyszer belefér akkor is, ha nem jön be. :)

Köszi 7, ezek nagyon jó ötletek!

febr. 6. 20:13

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!