Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mindennap sétáltok 20 hós...

Mindennap sétáltok 20 hós gyermeketekkel?

Figyelt kérdés
Én hétvégén nem mindég, apa akkor ugye itthon van, így több időm van pepecselni a konyhába délelőtt. Délután alszik kisfiam. Ilyen időszakba meg már nem szeretem későn levinni. Annyi a levegőzésünk, hogy lemegyünk a boltba. Ha anyáéknál vagyunk, akkor ott általában kint van.
2010. okt. 24. 13:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! 19 hónapos a kislányom és minden nap kint vagyunk, most még általában délelőtt is és délután is felkelés után. Egyszerűen nem bírok vele ha nem megyünk ki, akkor ebéd után le sem tudom tenni aludni, nem fárad el, olyankor még az ebédet sem eszi meg, szerintem nem ürül ki a pocija. Ha esik az eső csak akkor nem megyünk ki, megy is a hiszti egész nap. Ilyenkor átmegyünk anyukámékhoz, ott a jó nagy ház, hamar elfárad.
2010. okt. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem megyünk mindennap,heti kb 4x vagyunk lent sétálni.Ha meg intéznem kell valamit oda is viszem.
2010. okt. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mindennap lent vagyunk, délelőtt is, délután is, hétvégén is. nem bírja séta nélkül, este sem alszik jól, ha nem viszem le. nekem is kell a séta.
2010. okt. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
mi délelőtt és délután is kint vagyunk 1-másfél órát. Ezt szokta meg és igényli is, meg én is, nem is bírnék vele bent egész nap. Délelőtt motorozunk, sétálunk egy nagyot, jobban is alszik délután. Felkelés után általában már csak a kerben játszunk, homokozunk, dömperezünk stb.
2010. okt. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Általában mi is megyünk mindennap, de valamikor olyan jól elvagyunk itthon, hogy ki sem mozdulunk egész nap.
2010. okt. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi is megyünk minden nap, még ha szakad az eső akkor is. Gumicsizma, esőkabát,nagyon élvezi a pocsolyákat. Annyira megszoktuk már,hogy minden nap séta, hogy hiányozna, ha nem mennénk.
2010. okt. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!