Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A gyerek hány éves koráig...

A gyerek hány éves koráig visztek váltó ruhát?

Figyelt kérdés
Van 11 hónapos és egy 4 éves lányom.Ha megyünk hosszabb útra mindig viszek a 4 évesnek is bugyit,nadrágot,pulcsit,pólót.Sosem lehet tudni.Leönti magát vagy bármi.Ti meddig vittetek váltó ruhát?
febr. 9. 07:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%

4 éves a fiam. Kb 2 éves koráig vittem neki.

Lányom 2 éves, neki is már csak akkor viszek, amikor valóban hosszú időre (pl egész napra) megyünk. Akkor is csak egy váltas bugyi/gatya a bepisilés miatt.

febr. 9. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Most elsős és van neki a suliban. Eddig 2x jól jött, egyszer leöntötte magát, egyszer pedig elcsúszott a sárban és az egész nadrág, zokni sáros lett, átázott.
febr. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%

Az oviba, suliba kérnek, oda így viszünk. Egyszer kellett, amikor más öntötte le.

Én csecsemőkoruk után már nem vittem sehova váltót. A szobatisztaság kezdetén se. Sose volt baleset.

febr. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 babyboom567 ***** válasza:
69%
7 éves,viszek neki, és a suliba is lesz váltóruhája.
febr. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Attól függően, hova mentünk, egyre kevesebb helyre vittem. Most 8 éves, már kb egy éve tényleg csak indokolt esetben viszek. (Amikor magamnak is vinnék.)
febr. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
Csak amíg pelenkásak voltak
febr. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
55%

9 èves, àltalàban van nàla vàltòruha, sokszor nàlam is (39).

Gyerekem tegnap vasàrlàs közben hànyt, akkor jòl jött volna vàltòruha, és nem volt. Èn 2x öntöttem le magam kimoshatatlan valamivel munkahelyen. (Bèlyegfestèk, tökmagolaj, nem ugyanaz a munkahely) Akkor jòl jöt, hogy volt vàltóruhàm.

febr. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi.Általában nem szokott kellenni nekünk sem,de úgy vagyok vele,ha nem viszek egyszer,tuti akkor kellenne.😅Akkor még egy darabig viszek,a kkocsi elbírja.
febr. 9. 09:24
 9/12 anonim ***** válasza:
72%

2. osztályos a kisfiam, iskolában van neki. Egyszer kellett is, leöltötte magát levessel. Hálistennek nem volt forró, de a váltás póló jól jött.


Sulin kívül ha egész napos a program és nem felejtem el, akkor van váltás ruha nálunk.

febr. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
59%
Oviban végig kértek.
febr. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!