Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tapasztalt valaki "hintázás...

Tapasztalt valaki "hintázás mániát" egy gyereknél? 2 hete ha meglát egy hintát azonnal hintázni akar és nem tudom belőle kiszedni.

Figyelt kérdés
febr. 22. 10:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig azt hittem, minden gyerek alapból ilyen.
febr. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem veletlenul van bent is egy hintank, csak ennyit mondok 😂😂
febr. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze.

Kb. másfél-két éves korától legalább 6-7 éves koráig imádott hintázni a kisfiam. Látnod kellett volna, ahogy fülig ért a szája 2-3 éves korában, amikor hintáztattam!

De ebben az időben imádta azokat a játszótéri játékokat is, ahol rá lehet ülni egy, a földhöz rugóval csatlakozó lovacskára vagy más figurás elemre és ott a rugóval hintáztatta magát föl-le. Ilyenre gondolok:

[link]

febr. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb barátnőm még általánosban is hintamániás volt... Pont akkor mentünk haza, mikor üres volt a játszótér, és várnom kellett rá 10 percet, míg hintázik 😂
febr. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell belőle kiszedni? Normalis dolog és majd meg fogja unni. Nagyon jól fejleszti az idegrendszert a hinta.
febr. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az idegrendszer legjobb fejlesztője a hinta, a tsmt torna is ezen alapszik, ha nagyon lebutítjuk. Hintázzon csak, amennyit szeretne, a legjobb fejlesztő.
febr. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Húgom is ilyen volt, ha szüleim haladni akartak valahova direkt úgy mentünk hogy ne essen útba játszótér, vagy el kellett terelni a figyelmét hogy ne lássa meg a hintát :D 6 éves voltam de én is be voltam tanítva, hogy előtte nem emlegetjük a hintát, csak ha direkt játszóterezni megyünk :D
febr. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
41 éves vagyok, de a mai napig ezt érzem. Sokszor hintázok a lányommal.
febr. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen voltam. A barátaimmal még 14 évesen is lementünk a játszóra suli után hintázni. Egy csomó videóm is van rólunk. Teljesen normális. Néha a mai napig is ha megyünk a játszóra leülök hintázni pedig 16 vagyok :)
febr. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Andi80018 ***** válasza:

Na, most elmondanám, a fiam kb 1 éves korától, mostanáig, azaz 12 éves koráig szeret hintázni, sőt tegnap is hintázott. Csak sajnos kb egy olyan játszótér van a környékünkön, ahol nem kell nagyon felhúznia a lábát. :-D


Amikor bölcsis volt, délután masszívan másfél órát kellett lökni a kicsi hintán, kb naponta. :-)

Nagyon jó hatással van a hinta, valóban, örülj neki, ha szereti...

febr. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!