Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van olyan, hogy alszotok és a...

Van olyan, hogy alszotok és a gyerek fent van?

Figyelt kérdés

4-8 éves korosztály pl főleg

Ha hétvégén mondjuk előbb kel mint ti, vagy mondjuk hétvégén ebéd után aludnátok egyet de a gyerek nem akar..


márc. 2. 15:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%

A 4-8 elég tág korosztály. 4 évest azért aligha lehet egyedül hagyni, amíg a 8 éves talán eljátszik, de attól függ, milyen érettségű.

Én nem mernék úgy aludni délután.

márc. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
Van, ajtó zárva, amúgy meg értelmes, nem fogja felgyújtani a házat. 5 éves
márc. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Elő fordult már néhányszor hogy a 3,5 éves hamarabb ébredt mint én, ilyenkor a háló melletti játszó szobában játszik. Nem sok időt szokott ilyenkor egyedül lenni, max kb 10-15 percet. Ilyenkor nem alszom egészen, csak olyan félig meddig
márc. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Előfordul. Nemsokára 4 éves a kisfiam, okos, értelmes. Hétköznap nem akar felelni, természetes hétvégén mindig felébred korán. Ma is 6:30-kor kelt, az apja túlórázott, én beteg vagyok, vissza aludtam.
márc. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Néha előfordul, hogy az ebéd utáni alváskor ő nem alszik, hanem az ágyában beszélget, stb, mi viszont bealszunk. :D (4 éves)
márc. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
6 èves koràban volt egy időszak, mikor este előkk kidőltem, mint ő.
márc. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%
Hétvégén reggel van
márc. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
46%
Az enyem 4 eves kisordog. Ah 5 percre se lehet. Volt h az utcan jart mar 10 perc alatt mezitlab. A nappaliban nrm zarhato a terasz ajto. Lepcso is van,ablakot is ki tudja nyitni az emeleten. Multkor mar tejet mikrozott mikor megfogtam. De a kest is eleri szekkel es a gazt. Turkal a hutoben. Kiveszi a wc bol a wc kefet. Sorolhatnam estig. Ah eletveszely. Majd talan 6-7evesen. Egyelore megbizhatatlan.
márc. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%

Van ilyen mostanában, hétvégén is kell 6.45 körül(ez 2 hete van) a szobában pakolgat, mesekönyvet lapozgat, de max 30 percet bír, ha engedném hogy tévét nézzen akkor 2 órát is ellenne vagy többet.

Ebéd után néz egy hosszabb mesét, mi akkor ott alszunk egy kicsit.

5 éves vannak jó ötletei ezért a szobából nem mehet ki a nappaliba.

márc. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan szerencsém. Amíg egy gyerek volt, volt hogy bealudtam, mivel 3,5 van köztük, jóval kisebb volt ekkor a "nagy", mint a kérdésben megjelölt kor. Semmi gond nem volt. Ajtó zárva, szoba bababiztos, nem sok mindent tudott volna tenni.

Most 4 és 8 évesek. A nagy pont most volt először egyedül otthon hagyva, míg elvittem a kicsit. 10 perc volt, ő kérte. Nyilván akkor se lenne semmi baja, ha tudnék aludni.

A kicsi is teljesen megbízható típus, nem az a fegyújtom a házat, megiszom a mosószert fajta, felőle is alhatnék, csak épp nem hagy

márc. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!