Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csináltok a dackorszakos...

Mit csináltok a dackorszakos 2 évessel, ha nem hajlandó sétálni?

Figyelt kérdés

Kisfiam újabban nem hajlandó gyalogolni. Sehova. Kiveszem az autóból, a boltba nem akar a lábán jönni.

Tegnap mentünk csavarogni, mondtam neki, hogy nem fogom felvenni, mit vigyünk? Motort. Odaértünk, kivettük az autóból, elkezdett sírni, hogy az nem kell.

Nyilván nem cipelem a motort/rollert/mikor mit, visszatettem az autóba.

A gyerek meg egész úton nyafogott, sírt, szenvedett, hogy vegyem fel.

Fel szoktam kicsit venni, kompromisszummal, hogy mondjuk a következő kukáig elviszem. Ott leteszem, és kezdődik elölről.

Nem tudom és nem is akarom ennyit cipelni. Na de akkor vegyük elő 2 évesen újra a babakocsit? Nem is emlékszem, mikor kellett utoljára. Na meg szerintem abban se maradna meg.

Ti hogy kezeleitek a hasonló szituációt? Felveszitek? Vagy van valami trükk, ami bevált?


márc. 28. 06:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen még nem tudnak sokat sétálni, hamar elfáradnak. A nagyobbik gyereknél volt a babakocsihoz testvér fellépő, a kicsinél meg nálam volt a háti hordozó. Ez egy ilyen időszak, a dackorszak is közrejátszhat, de el fog múlni.
márc. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!