Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan vennétek rá az inhalálra?

Hogyan vennétek rá az inhalálra?

Figyelt kérdés
Orvos írta fel, de nem hajlandó rá. 11éves az alany. Lefogni már nem tudom. Inkább szenved.
ápr. 27. 04:38
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*inhalálásra
ápr. 27. 05:04
 2/13 anonim ***** válasza:
93%

Ő baja...

Egyszer kellett elmondanom a nagyobb lányomnak hogy ha a saját hülyesége miatt kerül kórházba nem vagyok hajlandó befeküdni vele (persze de)

Elég nagy már ahhoz hogy felfogja hogy a tetteinek vannak következményei

ápr. 27. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
21%
11 éves. Eddig mit csináltál nevelés helyett?
ápr. 27. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%
Azt hittem valami 2 évesről van szó kb. Az én 3 évesem igaz néha nyávogva, de inhalál, ha szükséges, rendszerint mese előtt, sőt, baby halerunk is van, amit már szinte egyedül használ. Könyörgöm 11 éves, megmondod, hogy ha nem használja bekerül a kórh!ba, de mivel ilyen nagy egyedül kell ott maradnia. Hívd fel a dokit előtte, megmondod neki, hogy nem hajlandó az orvosu utasításokat követni, vérvétel kellene!
ápr. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%

11 éves. Már lehetne esze, hogy muszáj.

Lányom 10 éves, tetszik nem tetszik neki, ha az egeszsegerol van szó nincs apelláta.

ápr. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
10 evessel en mar nem fekszek be a korhazba,en is megmondtam neki, nem akarja a gyogyszereket beszedni o sem, antibiotikum. Ennel kisebb gyerekek is vannak mar bent egyedul. Latogatas mehet delben,du.de ennyi.
ápr. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%

Amilyen manapság a helyzet a kórházakban biztos nem hagynám ott egyedül. De legalább lehet vele zsarolni 😄

8 évesen volt utoljára kórházban. Felkelni nem bírt hogy igyon olyan beteg volt. Hidd el a nővérek meg nem fogják fél óránként itatni vagy esetleg mosdóba kísérni nemhogy esetleg pár falatotegpróbáljanak belé imádkozni. És akkormég nem ő is volt a legroszabb állapotban ott.

Nagyon kevesen vannak, inkább örülnek hogy ott a szülő.

ápr. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
68%

Én befekudnek a 10 evesemmel ha úgy adódna, ez nem is kérdés.

Fenyegesd meg, hogy nem mész vele ha baja lesz.

ápr. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
68%

Hàt nem vagyok híve a gyerek érzelmi zsarolásának, de talán én is azt tenném, amit a többiek is írnak, hisz az egészségéről van szó. Azt mondanám, hogy kórházba fog kerülni, ha nem inhalál, oda pedig te már nem mehetsz vele, mert már túl nagy hozzá, a nővérek pedig nem fogják ott lesni minden kívánságát.

Talán ez majd segít, hogy rászánja magát a dologra 😁

ápr. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én vettem az enyémnek egy kicsi inhalátort. Nem hiszti miatt, hanem mert a nagy inhalátorunk nem volt biztonságos, kifolyt a forró víz, bevízkövesedett. Ez a pici akkora, mint egy doboz családi gyufa, különféle fejek vannak hozzá, lehet szipkázni is, de van pici száj elé tehető maszk része. Nincs vele annyi macera, csak beletöltöd a salvus vizet és kész. Akár tévézés, olvasás közben is használhatja. Nekünk nagyon bevált, tárolni is könnyű. Elemes.
ápr. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!