Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen házikedvencet vegyünk...

Milyen házikedvencet vegyünk neki?

Figyelt kérdés

3éves kisfiamnakszeretnék valami kis háziállatot karácsonyra.

Imád mindeféle fajta állatkát,gondozza is szeretgeti őket.

Tippek?

Cica,kutya kilőve a sok betegség miatt....amit behoznak a lakásba....


2010. okt. 27. 23:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én halat fogok venni a lányomnak, ha nagyon nyúzni fog. Nálam szőrös állat nem jöhet szóba, meg tollas sem a lakásban.
2010. okt. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Tényleg a hal a legjobb, egyébb állat büdös, hullik a szőre, ürüléke, forgácsa, karmol, harap, bolhás lehet
2010. okt. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Az én fiam a bújós kategóriába esik,imádja szeretgetni őket.
2010. okt. 27. 23:15
 4/13 anonim ***** válasza:
35%

[link]

Esetleg egy ilyet?! :)

Amúgy szerintem ha már így állsz hozzá,(nem bántásból!),de miért akartok állatot?Félsz a betegségektől.Egy kutya,ha rendesen oltva,fürdetve,féreghajtva van,nem visz be semmi betegséget.A többi kisállatnak ugyanolyan "betegségei" lehetnek...

2010. okt. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%
Akkor hörcsög, de egyszínűt vegyél, ha esetleg kipusztul hamar, és nem akarod elmondani neki, könnyű legyen ugyanolyat venni.
2010. okt. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk tengerimalacaink vannak. Az egy éves kisfiam nagyon szereti őket. Lehet simogatni, kicsit gyimakolni , a hörcsögök ezt nem tűrik, ők harapósabbak. A malacok szelídebbek, hamar hozzászoknak a simogatáshoz.
2010. okt. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Az, hogy a macska, kutya behozza a betegséget, butaság. Ha megfelelően vannak tartva, oltva, féregtelenítve stb. akkor semmivel sem "veszélyesebbek" mint akármelyik más kisállat. Ha ettől félsz, inkább ne legyen állatotok, mert végtére is te leszel a gazdája, hiába úgymond a fiadnak veszed.

Amúgy: http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__egyeb-kerdesek__12521..

2010. okt. 28. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Amúgy meg olyan jó hogy szinte senki nem válaszolt eddig még akérdésemre csa leugtava lettem,hogy hogy gondolom azt a mondatomat hogy a kutya,macska behozza a betegséget...:S

kezdek nagyon unni ezt az oldalt!

AÍki meg(páran)értékelhető választ adtak köszönöm! :)

2010. okt. 28. 07:49
 9/13 anonim ***** válasza:
Tengerimalac, esetleg nyuszi, vagy patkány... őket lehet simogatni, és nem is olyan túl kicsik. Akármit vesztek, előtte nézzetek jól utána, hogy kell tartani, és megbízható helyről vegyetek, lehetőleg hobbitenyésztőtől, ne kereskedésből.
2010. okt. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én már megszoktam hogy ez megy ezen az oldalon.Probáld nem figyelembe venni :D Nekünk is tengeri malacunk van:Imádja a fiam
2010. okt. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!