Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen programokra érdemes...

Milyen programokra érdemes elvinni egy 2,5 éves kislányt?

Figyelt kérdés

Lehetőleg Budapesten, Pest megyében.

Eddig ami eszembe jutott: állatkert, tropicarium, játszótér (valami komolyabb, pl olimpia park, de tudtok jó kis játszóteret, ahol nincsenek millióan, azt is szívesen fogadom).

Szóval egyelőre nem sokra jutottam.

Néztem az eleven parkot, de az lehet, hogy még nem neki való, csak atfutottam a képeket.

Biztos élvezne a kacsa etetest is, de azt nem tudom hol lehet.

Szereti az autókat, vonatokat, repuloket, szeret biciklizni.

Van egy most 1 hónapos kistesoja, olyan helyek kellenének ahova ő is mindenkepp jönne.

Köszönöm előre is



ápr. 29. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Gellért hegy: csúszdás játszó, Vukkos játszó, cerkás játszó.
ápr. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vasúttörténeti park, babakocsival jó séta, Aeropark, illetve mi ennyi idősen (meg azóta is igazából :D ) koncertre jártunk.
ápr. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idősen még nagyon más miatt tartanak jónak egy programot, mint te :). Könnyen lehet, hogy valami - számodra apró - részlet miatt hetekig fog egy sima játszóteret emlegetni, mert mondjuk szép kavicsokkal volt felszórva vagy gesztenyefák vannak. Szóval nem könnyű tuti tippet adni. A Margit-sziget nem rossz, mert van szökőkút, játszótér, kicsi állatkert, szabad tér, ha tetszik valamelyik neki, ott megálltok, ha nem, továbbmentek. Gellért-hegy szintén jó ilyen téren vagy a Városliget. Nagy, zajos játszóházba én nem vinném, attól még a mi nyitott és pörgős fiunk is lesokkolódott. Autó, vonat, repülő egyszerre és Pest megyében, akkor Budaörs is jó lehet. Nálunk mentek már olyan bringás körre a férjemmel, ahol ezeket nézték és közben egy játszóteret is útba ejtettek.
ápr. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%
Hát az én gyerekem kb ennyi idős lehetett, amikor elvittem az Állatkertbe. Nem Budapesten lakunk, így vonatozás, busz, idő és pénzigényes móka volt, dehat akkor már hetek óta arra vágyott, hogy oda menjünk. Nos, valahol bent, a bejárathoz kozel volt egy játszótér. Az volt az első amit meghatott és onnan nem lehetett elmozditani. Egy állatot se láttunk, a teljes időt a játszótéren töltöttük....
ápr. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
83%
4-es, haha, ez klasszikus, szerintem minden család beleszalad ebbe párszor :D
ápr. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!