Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislányom decemberben volt...

Kislányom decemberben volt két eves. Kicsit aggaszt hogy mindösszesen 10 kiló. Nem kevés ez nagyon?

Figyelt kérdés
Mondtam már a gyerekorvosnak is, de o nem látja aránytalannak. Azt mondta ha szeretnénk akkor elvihetjuk vervetelre, nincs-e esetleg valami étel érzékenység, vagy nem lehet-e hogy valami nem szivodik fel neki rendesen. De a doki nem aggódik mindesetre, a férjem és én is vékony alkatuak vagyunk. Egyébként eszik elég jól a gyerek, ezért nem is értem annyira, miért nem hízik.
máj. 25. 19:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
19%
Kis disznóról vagy gyerekről beszélünk? Ha ez utóbbi, akkor miért akarod hízlalni?
máj. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Hány centi magas?
máj. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Nem akarom én hizlalni, én csak keveslem a súlyát. Egy ideje már ennyi és nem változik.

87 cm.

máj. 25. 20:24
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális súly ennyi idősen. A magassága is átlagos. Nem is értem a problémát.
máj. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nincs a gyerekednek. Sok gyerek 2 évesen csak 10 kiló. Az enyém lassan 5 éves és 16 kiló. Rengeteget mozog.
máj. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
49%

Tudom, mit érzel. Az én kislányom is ennyi idős, szintén 10 kg, 90 cm. Mi tavaly voltunk gasztroenterológián, ott kizárták a glutén érzékenységet. A vérképe jó volt. A gyerekorvos javaslatára elvettük verejték tesztre. Ott nem lett egyértelműen negatív az eredmény, az értéke a szürke zónába esik, így pár hónap múlva meg kell ismételni.

Az étvágya változó, de inkább rossz evő. Energiája viszont rengeteg van, nem is tudom miből. Talán a napfényből.

Egyébként ennyi idősen én is pont ekkora voltam, most meg átlagos súlyom és magasságon van. A férjem meg vékony alkat, bármennyit eszik is.

De akkor is idegőrlő, hogy ilyen lassan hízik. Tudom, hogy nem kell más gyerekhez hasonlítani, de a másfél évesek is nagyobbak nála.

máj. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%
enyém 3évesen 12kg
máj. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
76%
Az enyém 6 évesen 15 kg.🤣
máj. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

A kislányom 3éves 12kg. Centit nem tudom de 86os pólót és 92es nadrágokat hord. Kis vékonyha és alacsony. Én se vagyok égi meszelő. A nővére viszont 116cm 24kg 5éves.

Változóak a gyerekek nem gondolnám hogy gond lenne azért mert vékony ha egyébként jó étvágyú gyerek.

máj. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs hiánybetegsége nincs baj.
máj. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!