Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mosogatógépben mosható kulacso...

Mosogatógépben mosható kulacsot ajánlanátok légyszi 4 évesnek?

Figyelt kérdés
Mindenhol kézzel tisztíthatót találok csak. Szívószálas érdekelne első sorban, de nem baj, ha nem az, csak ne öntse nyakon magát, ha kocsiban iszik. Egyébként bármiből szépen iszik.

máj. 27. 06:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
8%
Kocsiban menet közben senkinek nem kellene innia. Csak álló járműben. Akkor meg édes mindegy. Az ArsUna kulacsok tartósak.
máj. 27. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Miről beszélsz egyes???
máj. 27. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
46%
Az összes Stanley mosható mosogatógépben és nem csak 4, hanem 40 évesen is hasznalhatja majd. Max új szivoszalat kell bele venni.
máj. 27. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%
1, jó, majd a buszt is minden gyerek megállítja osztálykiránduláson egyesével.
máj. 27. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
65%

Én ezt vettem (más mintában is van) a 3 és 5 éves gyerekemnek. Lehet szívószállal és kulacsként is használni. Ugyan nem használok mosogatógépet, de azt írják, hogy lehet benne tisztítani.


[link]

máj. 27. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
35%
4, már 30 éve tilos volt a buszon innunk osztálykiránduláson. Nálunk tömegközlekedésen is tilos inni, ki van írva, büntetnek is.
máj. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. A Decathlonosra sokan írják, hogy csöpög.😊

A buszsofőrök saját maguknak takarítják a buszt sok helyen, így ha a gyerekek leiszik, leeszik az üléseket, akkor sikálhatja a sofőr. Én is kiírnám, ha sofőr lennék. Jó biztosan van eü oldala is a dolognak, de akkor az iskolában de egyen senki szünetben, a büfé mellett állva, mert neki szaladhat valaki stb.

máj. 27. 09:34
 8/13 A kérdező kommentje:
-😊+🫤
máj. 27. 09:34
 9/13 A kérdező kommentje:
De=ne
máj. 27. 09:35
 10/13 anonim ***** válasza:
54%
Az enyém is 4, mi Ars una kulacsot használunk. Nekünk egyedül ez vált be. Nem szívószálas, de az én fiam szépen iszik belőle akár autóban is.
máj. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!