Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Neten hol vásárolnátok Mikulás...

Neten hol vásárolnátok Mikulásra vagy Karácsonyra? Hová érdemes feltölteni új olcsó gyönyörű játékokat, baba felszereléseket és ruhákat?

Figyelt kérdés

Melyek azok a netes oldalak, ahol Mikulásra vagy Karácsonyra bevásároljátok az ajándékokat? Hová érdemes feltölteni eladó új olcsó gyönyörű játékokat, baba felszereléseket és ruhákat?

Köszönöm, ha válaszoltok!!!


2010. okt. 30. 14:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Teszvesz, vatera! Majd írd meg a felhasználónevem neved, hátha találok nálad valami kedvemrevalót;)
2010. okt. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Én megrögzött vaterás vagyok. De csak extra olcsó árut veszek.
2010. okt. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Szia

Egyetértek az elsővel és én is kérném majd a felhasználóneved.

2010. okt. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Én pedig nagy tesz-veszes vagyok.De néha benézek vaterázni is.Engem is érdekelne a neved,úgyis bevásárló körutazom a neten:)
2010. okt. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Szóval: Tesz-vesz és Vatera.

Ezenkívűl sehová?

A Vatera jobb?

Olcsó áru, de szuperjó minőségű.

A Tesz-veszbe már csalódtam.

Merre bevásárló körutazol a neten? :)

Más oldalakat nem szoktatok nézegetni???

Köszönöm.

2010. okt. 30. 15:21
 6/18 anonim ***** válasza:

Ha játékot akarok, akkor célirányosan valamelyik játékbolt webáruháza. De ha nem az, akkor tesz-vesz, vatera.

Szerintem máshol nem nagyon érdemes hírdetgetni.


Esetleg még csinálsz egy saját honlapot, webboltot, és reklámozod magad babás fórumokon, de ehhez meg nem árt némi informatikai tudás.


Egyébként ha a tesz-vesz és a vatera közül választani kell, akkor én a tesz-veszt jobban kedvelem.

2010. okt. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Én teszvesz párti vagyok, mindent ott veszek.

Az expresszt szoktuk még nézegetni...

2010. okt. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Na meg minden baba -mama- kismama oldalon van hirdető felület.
2010. okt. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Hát... én leginkább az Ebay-ről szeretek vásárolni, de nem hiszem, hogy ott Magyarországról megérné eladni, mert nem hiszem, hogy olyan olcsón tudnál árulni, ahogy ott teszik.

Igaz, hogy onnan időben kell rendelni, mert lassan ér ide, de mindegy, én nagyon szeretem :)

2010. okt. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Milyen játékaid vannak és mennyibe kerülnek?Lánynak fiúnak?

Amúgy expressz babaszoba.

2010. okt. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!