Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kell őszi szünet után orvosi...

Kell őszi szünet után orvosi igazolás?

Figyelt kérdés

Ovi van az őszi szünetben is, csak kevesen vannak, mivel sok gyerek ilyenkor otthon marad, pl ahol iskolás a tesó. Mi mentünk volna de az ovónénik szépen megkértek, hogy aki meg tudja oldani maradjon otthon. Hát itthon maradtunk. De most gondolkodok, hogy ha megyünk majd hétfőn nem fognak igazolást kérni? Mert a szülő ugye csak 3 napot igazolhat. És ez meg 4 nap volt!

És ha kell igazolás akkor már hétfőn sem maradhat ott a gyerek, vagy elég másnap bemutatni?

Jó lenne ha ovónők is írnának! Meg tapasztalt anyukák!


2010. nov. 3. 16:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor nem szoktak kérni igazolást
2010. nov. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%
Hülyeség,szünetre nem kell igazolás.Oviba eleve nem kell igazolás,csak arról kell az orvostól igazolást kérni hogy egészséges a gyerek és mehet közösségbe.Ne haragudj,de buta vagy!
2010. nov. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Oviban nincs olyan, hogy a szülő csak három napot igazolhat. Esetleg nagycsoportban nézik szigorúbban a hiányzásokat. Annyi napot igazolsz, ahányat akarsz. Sőt, ha beszól a szülő, hogy "szabadságon" van a gyerkőc, akkor én nem kérek semmilyen igazolást a csoportomban.
2010. nov. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért lenne buta csak tapasztalatlan . Nálunk nagycsoportban szigorúan vették a 3 nap szülői igazolást
2010. nov. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ezt nem konkrétan rossz értelemben mondtam,én is sok mindenben lehetek butus.De szünetekre miért kellene igazolás?
2010. nov. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Már bocsánat de nem úgy érrtettem, hogy egész évben csak 3 napot khiányozhat. Hanem hogy egyhuzamban 3 napot hiányzik akkor a szülő írhat "igazolást, hogy pl családi okok miatt hiányzott. De ha pl 1 hétre elutazunk akkor én nem írhatom, hogy családi ok, hanem kell az orvostól igazolás, hogy nem beteg volt 1 hétig, szóval közösségbe mehet. Ilyen igazolásra gondoltam a szünet utánra. Mivel ovikezdéskor is kellett ilyen igazolás. És mégegyszer írom, hogy az oviban nincs szünet, csak kevesen járnak. Még a kaját is külön le kellett mondanunk, nem magától értetődő, hogy nem megyünk.

Egyébként tényleg tapasztalatlan vagyok ilyen téren, de majd hétfőn kiderül.

Azért köszi a válaszokat!

2010. nov. 4. 08:03
 7/7 A kérdező kommentje:
Bocs az elütésekért, de kistesó az ölemben ül.
2010. nov. 4. 08:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!