Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 9 éves kislányotok szokott...

9 éves kislányotok szokott minimaxot nézni? Ha nem azt nézi akkor milyen csatornát?

Figyelt kérdés
én úgy gondolom hogy már kinőttek a minimaxból és szívesebben nézetnék velük animal planetet vagy valami természet ismertető filmet. Sajna nem nagyon köti le őket (két 9 éves) csak a 6 éveset.
2010. nov. 4. 11:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
13 éves vagyok és valamikor én is nézek minimaxot szerintem aranyos
2010. nov. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Cartoon network vagy disney channel, vagy amúgy meg el tudja már dönteni szerintem, mi köti le a tévében, persze a te felügyeleted és a normális határok között.
2010. nov. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
17/f vagyok de én is nézem.
2010. nov. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ne hidd hogy ilyen idős gyermekkel ismeretterjesztő filmet kellene nézetned.
2010. nov. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
szerintem még nézheti :) hidd el nemsokára más is érdekelni fogja :) persze nem szabad hagyni, hogy sokat tv-zen, de szerintem 9évesen nembaj ha minimaxot néz :)
2010. nov. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
14 vok és még én is szoktam mesét nézni, nincs ezzel semmi baj szrintem! Nem azt mondom, hogy nem nézhet mást, mert én is szoktam természet, tudományos filmeket nézni, de néha mesét is szoktam.Ha érdekli őt, majd azt is fog nézni.
2010. nov. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Lehet akkor velem van a hiba, reggel szoktam engedni neki minimaxot vagy disney channelt addig amíg ágyban van még. Este lefekvéskor is nézhetik a disney-t De nappközben nem szeretem, ha nézik mindig vannak foglalkoztatások itthon, minden napra kivan találva valami jópofa dolog. És persze a tanulás, szörnyű amikor azt látom hogy unatkozik.
2010. nov. 4. 14:26
 8/11 anonim ***** válasza:
nézesd vele esetleg az animax-ot (minimax után megy) 9 óra előtt még kisgyerekeknek való japán rajzfilmeket(anime) adnak. akkor talán jobban érdekelnék az "idősebbeknek való mesék.
2010. nov. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
az animax tényleg jó ötlet :) 8-9ig piciknek való mese megy rajta :D nagyon aranyosak szerintem:)
2010. nov. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
én is néztem 11éves koromig a minimaxot mostmár inkább disny-t nézek vagy MTV-t vagy VIVA-t de régebben ki nem álhattam ezeket a zenés adókat pedig
2010. nov. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!