Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Használt valaki bilireszoktató...

Használt valaki bilireszoktató pelenkát? Milyen? Van értelme?

Figyelt kérdés
2010. nov. 4. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem használtam. Szerintem ez megint egy hülyeség, hogy lehúzzák az anyukákat. A gyerek úgyis akkor lesz szobatiszta ha megérett rá.
2010. nov. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Annyiból van egyszerűbb dolgod ezzel a pelenkával, hogy olyan mint egy bugyi, csak lehúzod és kész, ha bilire kell ülnie. Hidegebb időben érdemesebb szerintem ezzel kezdeni, nyáron könnyebb dolga van az embernek, megoldja egy kis bugyival.
2010. nov. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sima bugyipelenkánk van, és nappal már csak alváshoz kell pelus, meg éjjelre. Arra jó ez a szoktatós pelenka. Vannak liberos pontjaim és ha érdemes ezt vennék belőle.
2010. nov. 4. 13:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én pont éjjlre nem adnám rá, mert ezeknek rosszabb a nedvszívó képessége. Vagy átázik és csrélhetsz ágyat, vagy nedves marad a gyerek alfele, és esetleg kicsípi. Hidd, el, hogy a szobatisztaság, az éjjeli és a nappali is azon múlik, hogy bizonyos hormonok mikor kezdenek termelődni. A lányom 2 évesen szobatiszta lett nappalra 1 hét alatt, aztán éjszakára még 3éves koráig kellett pelus. Egyik este mondta hogy most már nem kell, és azóta 2x volt baleset. 3,5 éves.
2010. nov. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!