Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit vennétek 18 hónapos...

Mit vennétek 18 hónapos kisfiúnak karácsonyra?

Figyelt kérdés
Már vagy két hete járom az üzleteket meg nézegetem az interneten az eladó játékokat és nem tudom eldönteni mit vegyek neki.Ti mit vesztek karácsonyra a fiaitoknak?
2010. nov. 4. 17:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is éppen 18 hónapos lesz karácsonykor. Kap egy új motort, mert a régit kinőtte, megkapja az én régi szintetizátoromat, mert nagyon szereti a zenét és a Fakopáncs áruházból is vettem neki egy autós kirakót.
2010. nov. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én ezekre gondoltam,elég nagy a család így mindenkinek meg kell mondani mit vegyen.

Golyópálya,autopálya,barkácsasztal,könyvek,lego duplo,hintaló vagy rody lovacska,fa vonatszett, én ilyenekre gondoltam.

2010. nov. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk ez vált be: motor vagy bébitaxi, tanulószék, megablock lego, toronyépítő, daloló mesekönyv....
2010. dec. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!