Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Két éves kislánynak milyen...

Két éves kislánynak milyen karácsonyi ajándékot vegyek?

Figyelt kérdés
babakonyha, kerékpár már van
2010. nov. 10. 15:25
 1/6 anonim ***** válasza:
53%

Ha ikea közelben vagy akkor filc ételeket. a konyhához. állati aranyosak van fagyikészitő szett meg lehet ham &eggset késziteni meg szendvicset.


valami kiegészitőt a meglevőkhöz szerintem.

vagy a biciklihez sisakot meg térdvédőt ilyesmit. új nagyszabású játékot nem vennék.

2010. nov. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos 250km-re lakunk az Bp-től, pedig biztosan klassz dolgok vannak az Ikeában, egyszer már jártam ott. Állítólag aranyos fa asztal és szék is van ott, de sajnos a honlapjukon nem látom. Arra is gondoltunk ajándéknak.
2010. nov. 10. 15:32
 3/6 A kérdező kommentje:
az Bp!? Hát igen, a nagy főváros... bocs
2010. nov. 10. 15:33
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
2010. nov. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szia, mi pötyi játékot meg xilofont tervezünk.
2010. nov. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az én kislányom két éves és ezt kapja: babát ami pelusozni cumiztatni teáztatni...., akkor laptopot, fésülködőasztalt, smink cuccot hozzá, ágyneműt, mi egy tv-t vettünk a szobájába, de még vmi apróságot bizti kap.

Plussz még a rokonoktól, de azokat nem tudom mi lesz.

2010. nov. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!