Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen társasjátékot ajánlanát...

Milyen társasjátékot ajánlanátok egy 3,5 éves kislánynak névnapjára? (kb.3-4000 Ft)

Figyelt kérdés
2010. nov. 12. 15:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%

Társas?

Labda, vagy nagyon egyszerű társasjáték, amiben csak dobni kell, de még 2-3 év, mire megérti. Vagy szép kártya, amit nézegethet.

Én inkább babát vennék, vagy effélét. Nagyon nehezen tud ő még együtt játszani, legföljebb nézi.

Esetleg olyan kocka-kirakó. az jó. Vagy cseresznyényi nagy gyöngyök, fűzni.

2010. nov. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

4 éves kor alatt nem igazán ajánlott társasjátékozni, nem is nagyon láttam még olyan társasjátékot, ami a doboza alapján 4 éves kor alattiakkal is játszható.


Nincs még szükségük ilyesfajta szabálybetartatásra. Ahogy az előző hozzászóló írta, baba, babakocsi, babaágy, mozgásos játékok, festék, gyurma, kréta....


Bőven van még időtök a társasokhoz!

2010. nov. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
babaedényeket, babakonyhát, játék vasalót. Amivel utánozni tudja anyukáját, olyasmit. Játék partvist és felmosót, kis mosógépet.
2010. nov. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én is vettem a lányomnak ennyi idősen társast, nagyon szerette. Mi olyat vettünk ami színek alapján lehet lépni. Nekünk a Micimackó mézes futama van meg és PLAYSKOOL márkájú aminek CANDY LAND a neve, és mindegyik 3 éves kórtól van. Mi ennyi idősen kártyáztunk is. ne félj szép lassan meg érti a szabályokat, sajna meg kell tudni tanítani őket veszteni is, és nem szabad mindig nyerni hagyni.

2010. nov. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Már van annyi babája mint égen a csillag, a konyha is meg van már. A felsoroltak közül már minden meg van neki. Valami nagoyn jó fejlesztő játékra gondoltam.
2010. nov. 12. 21:32
 6/11 anonim ***** válasza:
Colorama
2010. nov. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

ünk ilyen van, nagyon ügyes benne a lányom:

[link]

Esetleg ezek közül valamelyik:

[link]

[link]

2010. nov. 13. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Kisvakond és barátai

a kockáin nem számok,pöttyök vannak,hanem figurák,amikre lépni kell(gomba,fenyő,nap,esernyő)

2010. nov. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

NÉzz körül a www.toystore.hu oldalán! A ravensburger címszó alatt a fejlesztő játékok között sok jó játék van. Pl. colorama, junior colorino, logo zoo, logo colorino stb.

Láttam most a müllerben is akciósan egy simba társasjátékot! Hoppy Bobby a neve és az is 3 éves kortól van: [link]

Itt is vannak jó fejlesztő játékok: pl. castle logix

[link]

2010. nov. 14. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kirakót is vehetsz már neki 36-60 db-osat. Az én gyerekeim szerették ennyi idősen.
2010. nov. 14. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!