Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen laptopot érdemes venni...

Milyen laptopot érdemes venni egy 18 hónapos kislánynak? Olyan kellene, ami hangokat is ad ki.

Figyelt kérdés
2010. nov. 15. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ahhoz még kicsi, inkább vegyél neki zongorát.

Barátnőm kisfiának van, 3 éves korában kapta, most négy éves, de még mindig nem érdekli.

Vagy vegyél neki ilyen lapozgatós könyvet:

[link]

2010. nov. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Te nem tudsz hangot kiadni? Vagy többre értékeled a idegbeteg gépi vinnyogást, mint egy jó kis mondókázást, énekelgetést?


Soha nem vennék a gyerekeimnek ilyen butító vackokat! Egy másfél évesnek pláne!


Vegyél egy puha testű csecsemőbabát + babakocsit vagy kiságyat! Az való neki, nem ilyen idiótaság.

2010. nov. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ő még kicsi hozzá. Lányom 21 hós, még nem vennék neki, reklámoznak a minimaxon micimackós meg verdás beszélő laptopot, de szerintem ezek nagyobb gyerekeknek valók.
2010. nov. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én a 2 évesnek sem veszek még

kicsi még hozzá

majd talán jövőre kap

2010. nov. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Olyan lapozgatós zenélő könyve már van, de azért köszönöm az ajánlást.
2010. nov. 16. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!