Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bölcsödei fotózásra való...

Bölcsödei fotózásra való készüléshez lenne szükségem tanácsra?

Figyelt kérdés

Mennyire kell/szoktátok kiöltöztetni a lányotokat ha fényképezkedés van a bölcsiben? Nincs még ilyen irányú tapasztalatunk. Az átlagosnál kicsit csinosabban? Vagy elegáns ruha? Egyszerű szandál vagy csinos cipő?

Esetleg ha tudnátok ötleteket írni, esetleg képet linkelni hogy mit adnátok rá?


2010. nov. 18. 15:48
 1/2 anonim ***** válasza:
én abba a ruhába öltöztetném ami a kedvence, vagy ami jól áll neki. ha megnézed sok-sok év múlva derüljön ki, hogy akkor bizony pl, a tüllszoknya volt a lányod kedvence..már ha lányod van :) Én így csinálnám
2010. nov. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, csinosabb, ünnepélyesebb ruhába, ha lehet, világos felsőben. Nálunk a lányaim általában fehér-rózsaszín, virágos, csíkos felsőkben voltak. A nadrág volt, hogy rózsaszín, volt hogy bordó bársony volt, vagy virágos bélelt bársonynadrág. A hajukat is szépen megcsináltam, persze nem volt természetellenes, csak kicsit más, mint szokott.
2010. nov. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!