Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen magas 31 hónapos...

Milyen magas 31 hónapos kisfiatok?

Figyelt kérdés
Kisfiam 92 cm, ami a kalkulátorok szerint éppen "ideális" ebben a korban, de furcsa módon, a bölcsiben még a korabeli lányok is fél fejjel magasabbak. Ennyire számít a genetika? Úgy néz ki a csoportképen a többiek mellett mint egy kis törpe.:) Apa 175 cm én 161 cm szóval semmi extra, de furcsa hogy a többi gyerek, mind olyan nagy. (Zárójelben jegyzem meg, hogy súlyban is , nem csak magasságban. Kisfiam vékony, de olyan kis izmos 12,5 kg körüli. Vannak csoporttársak 16 kg-os fiú, 18 kg-os kislány...) Szinte hihetetlen, hogy ekkora különbségek vannak.
2010. nov. 22. 11:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez csak genetika!Az én családomban mindenki nagydarab.A fiam most 7 hónapos 75cm és 11kg.A védőnőm szerint ne aggódjak,mert majd megáll a nővésben.A kissebb babáknak is azt mondja ne aggódjanak,mert majd megindul a nővésben!.)
2010. nov. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
23 hónapos a kisfiunk. 13,2 kg, 94 centi. Mit mondjak. Mindenki 3 évesnek nézi.
2010. nov. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2,5 évesem 1 méter és 16 kg. Igen, ekkora különbségek vannak. Ki honnan jött:)
2010. nov. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Genetika.

18 hónapos a kisfiam 91 centi és 13 kiló.


Kb egy hete mentünk le sétálni és elmentünk egy óvodás csoport mellett.Mondtam a kisfiamnak,hogy "látod milyen aranyos gyerekek jöttek ki sétálni az oviból."

Erre az egyik óvónő aki hátul sétált mondta,hogy "te is nemsokára már itt fogsz sétálni a gyerekekkel".

Mondtam,hogy addig még jó pár hónap eltelik mert először bölcsisek leszünk majd.Meglepődötten kérdezte az óvónő,hogy mennyi idős a kisfiú?Én meg mondtam,hogy 18 hónapos.

Ami még nagyon érdekes volt,hogy kb 20 gyerek sétált kettesével kézen fogva.Ebből két gyerek volt nagyobb a fiamtól.Az összes többi kisebb volt.3 évesek voltak.


Írtad,hogy hihetetlen különbségek vannak.Ebbe a csoportba a legkisebb egy kislány volt a válláig ért a kisfiamnak a legnagyobb pedig egy kisfiú egy fejjel volt a fiamtól magasabb.Ekkora méretbeli különbségek vannak.

Te tényleg genetika.

2010. nov. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Bocsi azt akartam írni a végére,hogy de tényleg genetika.


Kislány koromba állandóan én voltam a legmagasabb.Várható volt,hogy magas gyerekem lesz.

2010. nov. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kisfiam is pont ennyi idős.Ő aug.-ba volt 92cm és 14kg. Most pár cm-el és fél kg-al lehet több.Én azt figyeltem meg,hogy a hasonló korú lányok magasabbak fél fejjel,a fél évvel vagy kicsit többel kissebbek pedig olyanok. Járunk Dúdolóba s Csiri-biri tornára innen a megfigyelésem.
2010. nov. 23. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, aki válaszolt!
2010. nov. 23. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!