Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy szoktassam le a szopizásr...

Hogy szoktassam le a szopizásról 20 hónapos kislányomat?

Figyelt kérdés
Naponta legalább kétszer szopik, délben és este. De van, hogy többször is kéri. Ilyenkor nem tudok mit kezdeni, próbáltam mindent, de csak sír, hogy kell neki. A figyelemelterelés nem használ. Hallottam, hogy van aki bekenni valamivel a mellét, hogy ne kérje a gyerek, ez használt már valakinek? Mert nem akarom állandóan megsírattatni szegénykét.
2010. nov. 22. 12:43
 1/2 anonim ***** válasza:
66%

Miért akarod leszoktatni?

Enyém is 20 hónapos, cicizik reggel, délután és este (nem mindig kéri)

2010. nov. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

az enyém 20 hónaposan reggel-este, meg nappali alvás előtt-után kérte. napközben nem, 15 hós kora örül sikerült arról leszoktatni (figyelemeltereléssel, de persze 20 hósan már nem biztos hogy működik). zavart, de úgy voltam vele, hogy ha ő igényli....

ha bekened a cicidet, az nem biztos hogy segít, hiszen nem fogja érteni, mi történt, és ha igényli, akkor sztem ugyanúgy sírni fog, mintha nem adnál neki.

persze egy próbát megér, sztem a patikában tudnak segíteni ezügyben. (vmi olyan ecsetelő, amit akkor is adnak, ha a gyereket az ujjszopásról akarják leszoktatni).

2010. nov. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!