Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miert lehet 2 eves kislanyom...

Miert lehet 2 eves kislanyom lehelete aceton szagu?

Figyelt kérdés
Azt hallottam cukorbetegseg eggyik jele? Lehet mastol is? Kerem ha valaki gyerekenek volt hasonlo irja meg, mas tunet nincs meg.
2010. nov. 24. 20:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem is elvileg sokszor aceton szagú a leheletem.. anyukám aztmondta, hogy azért van mert keveset iszok.. remélem, hogy tényleg csak ezért van
2010. nov. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
a 2 éves kislányod biztos h nem cukorbeteg uh ne aggódj!
2010. nov. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen vizsgáltasd meg. Lehet csak keveset iszik, de lehet cukor miatt. Megnyugszol, ha kivizsgálják.
2010. nov. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mindenkepp elviszem orvoshoz, csak kulfoldon vagyunk most es meg kell nezzem hova tudom vinni. Sajnos interneten rakeresve is majdnem mindenhol cukorbetegseget ir, nagyon remelem nem az de mar felek.
2010. nov. 24. 21:09
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
egy patikában biztos megmérik neki (ha Mo.-on van ilyen, akkor máshol főleg), de persze az orvos biztosabb. Így már holnap is eltudod vinni, legalább mondjuk a patikába, hogy megnyugtasd magad! Írj majd, de ne izgulj azért nagyon.. Olvasd el a cukorbetegség többi tünetét is azért. Pl. az egyik a fokozott folyadékfogyasztás.
2010. nov. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ja, előző vagyok, neten SEMMIT se olvass most erről, mert csak rosszabb lesz!!! Saját tapasztalat.. :)
2010. nov. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Aceton szagú lehelet az folyadékhiányt jelez.
2010. nov. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Még muszáj írnom: akkor a többi tünetet se olvasd el inkább:)) Bocs a 3 válaszért, kicsit már fáradt vagyok:)
2010. nov. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
az én 2 éves lányomnak is ilyen szagú, de hozzá teszem, hogy nála nagyon víz ívót még nem láttam, pelusos korában éjjelent volt h 2x cseréltem átázásig tele volt, és jó fajta pelust használtam! szóval én sem tudom, bár eddig nem is gondolkoztam rajta, de most felkeltetted az érdeklődésemet... bocs az offért, de az megtudtuk hogy folyadék gond kizárva...nálunk legalábbis
2010. nov. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha cukorbeteg, akkor nagyon nagyon sokat iszik, és mégis ki van száradva a szája. És nagyon sokat is pisil, esetleg a vizelet is szúrós szagú, csipi neki, és esetleg viszkethet. Én mikor az lettem, napi 4-5 litert ittam. Gyengébb, fáradékonyabb. És ha bemész patikába, ügyeletre, bárhol megfogják nézni a cukor szintjét. Majd ird meg légyszi, mi van veletek!!!
2010. nov. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!