Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Levél a télapótól! Irnátok...

Levél a télapótól! Irnátok szöveget?

Figyelt kérdés
Vagy küldenétek linket!2 éves kislányomnak szeretném felolvasni az ajándéka mellé.Köszönöm.
2010. nov. 27. 07:41
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

Santa Claus (Joulupukki)

Arctic Circle

96930 - Rovaniemi

Finland


Ez a "valódi" télapó postacíme. Írsz neki, ő meg válaszol. :)

2010. nov. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Kedves XY!

Hallottam hogy az idén milyen jó kislány voltál , mindig szót fogadtál anyának és apának rendesen viselkedtél megetted a vacsorát stb....

( Ha valamit nem úgy csinált ahogy kellett volna azt is leírhatod.)

Ezért hoztam neked ezeket az ajándékokat...

Remélem jövőre is ilyen jó leszel és akkor ismét megajándékozhatlak majd.

2010. nov. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi!Én is valami ilyesmire gondoltam...
2010. nov. 27. 11:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudok konkrétan segíteni, de arra vigyázz, hogy ne ti írjátok meg a levelet, inkább diktáld le vmelyik szomszédnak. Azért mert még kisember nem buta a gyerek :) Hamarosan eljön az idő, amikor kipakolja a kistáskádat és összeveti az aláírásoddal a levelet. Lehet hogy nagy hülyeségnek hangzik, de tavaly így járt a szomszéd a gyerekkel. xd
2011. dec. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!