Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A fiam látta a minimaxon ezt...

A fiam látta a minimaxon ezt a reklámot és teljesen rákattant.2,5 éves. Tudná ezt már értékelni?

Figyelt kérdés
tudna ezzel játszani? nagyon tetszik neki, de kicsit zavar, h 4 éves kortól ajánlott.
2010. dec. 1. 18:26
 1/6 A kérdező kommentje:
2010. dec. 1. 18:26
 2/6 anonim ***** válasza:
Játsznai tudna vele, max nem érdemben, nem úgy ,ahogy az ki van találva...
2010. dec. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Gondold meg alaposan, hogy veszel-e ilyet, nem véletlenül HOMOK a neve, mert úgy is viselkedik. Kell ez need a lakásban??? Én eddig csak átkozni hallottam ezt anyukáktól...


Egyébként meg a gyerekek mindenre rákattannak, amit látnak a tv-ben, néha muszáj a szülőnek kicsit racionálisnak lenni. Az én lányom is akart ilyet magának, akkor olvastam utána, és a sok rossz vélemény eltántorított.


Persze minden a Te döntésed, bocs, hogy nem egészen a kérdésedre válaszoltam.

Egyébként ha úgy vesszük, ez egyfajta gyurma speckó nyomóformákkal. 2 és fél évesen már egészen nyugodtan gyurmázhat egy gyerek. Majd belejön a nyomóformák használatába is.

2010. dec. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

igen, van gyermekem, tisztában vagyok vele, h időnként akarnak dolgokat. és persze ostobaságokat nem kap meg, sőt ha épp nincs ünnep, akkor nem is kap ajándékot. csak most közeleg a karácsony, gondoltam megkaphatná ami annyira tetszik neki...

köszönöm a válaszokat!

2010. dec. 1. 22:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 25 hós fiamnak megvettem karácsonyra, nem érdekel, hogy koszol, mert rá nem jellemző, play doh gyurmaszettünk már egy ève van, ez más, ha csak én formázok neki, az is fog neki tetszeni, közben ül az ölemben és zenét hallgatunk. Szóval vedd meg, ha tetszik!
2010. dec. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

megkérdezhetem, h mekkora játék? mármint a markoló mekkora benne és a romboló? (markolóbolond a fiam).

felszedtük a szőnyegeket, parkettát raktunk le, szóval nem félek annyira a kosztól:D

köszi!

2010. dec. 1. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!