Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Legkorábban hány éves kortól...

Legkorábban hány éves kortól élvezi egy kisgyerek a korcsolyázást, síelést?

Figyelt kérdés
2009. jan. 18. 11:15
 1/10 anonim ***** válasza:
kb 2 hete egy 2 éves kislányra húztam korcsolyát és igen, nagyon élvezte :) de ez személyenként változó...pl a 4 éves unokaöcsém még mindig fél tőle...
2009. jan. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi 4,5 évesek vagyunk, és a görkorcsolya már nagyon jól megy, úgyhogy idén télen kipróbáltuk a sima korcsolyát is, és nagyaon élvezte. Kicsit nehezebben indult, de a végén le sem akart jönni a jégről.

2009. jan. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%

1 éves voltam, mikor a szüleim 2 élű korira állítottak :o) Élveztem, míg a szemem láttára be nem szakadt egy kisfiú a jégen.... Apukám halászta ki a tóból. Nagyon emlékszem....

2 évesen már mindent csináltam 1 élű korival a jégen, még mindig megvan :o) 19-es!!!!!!!! :o) egy falat :o) egy éle van :o)

Síre is 1 évesen állítottak én meg esés nélkül elcsúsztam. Fent apa engedett el, lent anya kapott le :o)

Aztán a szokásos lábközött vezetgetős módszer :o)

Ma már boardozom :o) Kényelmesebb :o) Sok nagyon picit is boardozni látok :o)

2009. jan. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
utsónak köszi ez megerősített mert a család hülyének néz hogy miért akarom cipelni a babám én is ilyen korán:-)
2009. jan. 21. 12:50
 5/10 anonim ***** válasza:
minél korábban, annál jobb
2009. jan. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
egy cseppet sem vagy hülye :) ha megtanult már járni, akkor miért ne tanulhatna meg korcsolyázni is? lehet, hogy jobban fog neki menni mint egy felnőttnek aki tanulni akarja... épp azért mert még nagyon kicsi...és ha tetszik neki, akkor nagy korára olyan természetes lesz neki, mint a járás...lehet, még sportoló is válik belőle :)
2009. jan. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
a 3évesek már profik ;)
2009. dec. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
2éves koromtól síelek. :D és mesélték h élveztem már akkor is, és nem tudom eléggé megköszönni a szüleimnek h akkor kivittek a pályákra.
2010. febr. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi az oviban nagycsoportban jártunk korizni (aki akart) én akkor 5 éves voltam és élveztem :D jó volt... :) nem baj az ha a kisgyerekeket is elviszik sőt jó ;)
2014. febr. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
korizni 5és fél évig vártunk:-) nagyon tetszik neki a síelés kimaradt
2014. febr. 25. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!