Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lisa rajzfilmet hol tudnám...

Lisa rajzfilmet hol tudnám megszerezni?

Figyelt kérdés
Ez egy aranyos rajzfilm, hétvégeken adták az rtl-en, ami nagyon tetszik a kisfiamnak. Tudnátok segíteni, hol tudnám letölteni vagy megvenni?
2010. dec. 8. 12:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

szia!


ez volt a pontos címe? Nekem így nem rémlik mese, próbálnék neked segíteni, de ilyen címmel nem találtam mesét.

2010. dec. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szia aranyos vagy. Igen, a tv újságban is csak ennyi volt a címe. Kerestem már neten is de semmi nincs róla.
2010. dec. 11. 13:30
 3/12 anonim ***** válasza:
Húú! Én tudom melyikről beszélsz. Az amelyikben ilyen sárgák az emberek és a kislány meséli a történetet? Azt én is meg akartam szerezni, de nem tudtam, mert én sem találtam sehol. Már egyáltalán nem adják a tv-ben? Mert én is csak régen láttam már.
2011. márc. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
...Vagyis lehet, hogy nem sárgák, de tudom, hogy melyikről van szó.
2011. márc. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen, az. Nagyon aranyos kis történeteket mesél el a kislány. Régen láttam én is, és nagyon korán adták vagy az RTL-en vagy a TV2-n.
2011. márc. 16. 11:33
 6/12 anonim ***** válasza:

Igen, eléggé korán adták. Arra is emlékszem, hogy az RTL-en.

Talán az volna az egyetlen megoldás, ha a YouTube-on nem találod meg, hogy írsz valami levelet az RTL-nek, hogy adják le újra a tv-ben.

2011. márc. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Szia! Most is adnak az RTL-en hétvégén kora reggelente 1-1 részt. Sikerült 20 részt kiírni DVD-re, ha gondolod, azt le tudom másolni és odaadom vagy elküldöm Neked. (Kislányom is minden nap ezt akarja nézni...)
2011. ápr. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Küldtem neked privit.
2011. ápr. 7. 22:22
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia! Az utolsó előtti vagyok....szerintem erre gondoltál:


[link]


De nekem is csak ezt a rövid történetet sikerült megtalálnom. :)

2011. szept. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Mia_may válasza:
A keresztanyukám a készítők között van :)
2013. okt. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!