Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elviseli kétévesetek a kesztyűt?

Elviseli kétévesetek a kesztyűt?

Figyelt kérdés
Enyém nem tűri,pedig itthon elbohockodik vele,inkább sír ,ha fel akarom kinn adni rá.Próbáltam 5 ujjast,és egyest is:-(
2010. dec. 8. 14:16
 1/10 anonim ***** válasza:

szia,


nálunk még követeli is... annyira vicces, amikor még a plusz fokokban is ebben sétálunk :)


Ági

2010. dec. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Január végén leszünk 2 évesek.Felengedide max 2 percig van rajta és már veszi is le a szájával.Aztán persze üvölt,mert fázik a keze.Mégis makacsul leveszi.
2010. dec. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem 21 hónaposak az ikrek, nem tűrik a kesztyűt. :( Bent a szobában elszórakoznak vele, de inkább zokninak akarják használni. :) Szóval én is bajban vagyok a hideg időkben, hogy lefagy a kezük. :((
2010. dec. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
kislány, v kisfiú? esetleg próbáld ki a nyakba akasztható kézmelegítőt. nem tudom pontosan mi a neve. gondolom nem csak lányos színben van.
2010. dec. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia! 21 hónapos a lányom és eleinte még elment a kesztyű, de már nem viseli el csak 3 percig. Tiszta vörösek az ujjai mire bejövünk de nem engedi utána felvenni. Nem tudom mi lesz így a tél végére, letöredeznek az ujjai addigra, mert persze azt nem állja meg hogy a havat gyúrja.
2010. dec. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
kislány,látom akkor nem vagyok egyedül...JA ,és persze vinnie kell a kistáskáját is,hogy még jobban fázzon a keze :-)
2010. dec. 8. 14:50
 7/10 anonim ***** válasza:

Igen, 21 hós én ha hideg van, nem ellenkezik, 5 ujjast, 1 ujjast is felveszi.

De mondjuk iylen enyhe időben, mint a mai eszembe sem jutott kesztyűt adni rá

2010. dec. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

előz

Az enyém sokáig a sapkát nem tűrte el a fején, most meg ő választja ki szekréynből, hogy melyiket akarja felvenni.

Lány:-))))

2010. dec. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
persze nem a mai időjárásnál gondoltam...
2010. dec. 8. 15:13
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én fiam is szereti,a sapkát is,itthon sem akarja levenni,egész nap abban parádézna:)

2010. dec. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!