Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csináljak ha meg van...

Mit csináljak ha meg van fázva 2 éves fiam és szivni kell az orrát éjjel? A szomszédokhoz is áthallatszik a sirasa, ez ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 13. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ÓÓÓÓ!Ezen mi is keresztül mentünk,meg a szomszédok is,aztán én is hallgattam a falon keresztül,hogy üvölt az övéké stb stb.Ne a szomszéddal törödj szivd az orrát ha kell óránként,mert ha rámegy a fülére akkor a szomszéd mégtöbb sirást fog hallgatni éjjelente.
2010. dec. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igazad van csak nem szeretnek azert konliktusokat itt,söt azt se szeretnem hogy azt hidjék h kinzom szegenyt:(
2010. dec. 13. 21:43
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A szomszédokkal ne törődj. Szívd csak az orrát muszáj. Ha beszólnak, szólj vissza. Hogy ő tud aludni bedugult orral, szörcsögve? Vagy valami ilyesmi. Mi is panelba lakunk, így megértelek. Bár nálunk nem volt még ilyen gond, hogy reklamált volna a szomszéd.
2010. dec. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nem is mer reklamálni :)


Majd megszakad a szívem de muszáj akkor muszáj. Sírni fog...

2010. dec. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A mi kisfiunk úgy megfázott, hogy 2 hete szívjuk az orrát éjjel-nappal egyfolytában. Ez volt februárban is. Akkor még zavartattam magam miattuk, de most már nem. Akkor elmondtam, hogy miért hallják éjszakánként is a porszívó hangját. Szerencsére megértőek, de ha nem azok lennének, akkor is kellene porszívózni. Mondd el, hogy mi a gond, és kérd a türelmüket!
2010. dec. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is aggódtam ezen egy időben, nem is annyira a síráson, mert azzal úgy vagyok, hogy az egy természetes dolog (kéne legyen), hogy egy gyerek sír olykor, és erre nem szól senki. Nekem legalább is sose szólt miatta senki, mert hát mégis mit csinálnék vele? Viszont a porszívó aggasztott éjjel, de aztán reálisan végiggondoltam, hogy én pl. csak akkor hallom a szomszéd porszívóját, ha az előszobát porszívózza, amúgy nem, és ez sem zavaró, csak egy halk zúgás, szóval maximum ő is ennyit érzékelhet, ráadásul nem az előszobában csinálom. Egyszer kipróbáltam, és már a szomszéd szobából is sokkal halkabb, ha csukva van az ajtó, szóval ez csak azt zavarja, aki már direkt erre figyel. Kizártnak tartom, hogy valaki éjjel felébredjen a hangjára. Különben is, egy orrszívás maximum pár percig tart.
2010. dec. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
.Gondolhatja,hogy éjjel nem takaritasz nem?Ne foglalkozz vele.Az én lányom 5éves és én is szivom azorrát ha kell,mert én tudom milyen ha a fülére húzódik.40fokos láz satöbbi.
2010. dec. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!