Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Pécsen van angol tanfolyam 3...

Pécsen van angol tanfolyam 3 év körüli gyerekeknek?

Figyelt kérdés
A neten semmi érdemlegeset nem találok. És még ha találok is, úgy látszik az árakat sehol nem képesek feltüntetni, pedig ugye nem mindegy.
2011. jan. 11. 12:57
 1/3 anonim ***** válasza:

A helendoron.hu oldalon a helyszínek térképen megtaláltam, hogy van Pécsen is. A pontos címet meglátod, ha a kis pöttyre rákattintasz. Mi az ország másik szegletében lakunk, és erre a tanfolyamra járunk már másfél éve. Kislányom szeptemberben volt két éves. Nagyon szereti és sokmindent tud már. Nálunk az árak: 20ezer a tankönyv, és havi 8ezer az óradíj. Gondolom ott is hasonló lehet. Kis városban élünk, de itt nagyon sokan járunk, szuper ügyes, aranyos tanárnénik vannak, akik szívüket-lelküket is adják... és persze imádják a csöppségeket. Nem kevés ez a pénz, de nagyon megéri.

Mi a véleményed? üdv!

2011. jan. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!!

Szuper, hogy írtál árat, így legalább nagyjából tudom, hogy mire számítsak :) Hát még átnézem a költségvetést, hogy mennyire futja rá, de remélem ez még belefér.

2011. jan. 18. 23:15
 3/3 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy segíthettem. Remélem, el tudtok jutni ti is!!!

Akkor indítanak csoportot, ha van kb 4-5 jelentkező. Szóval nem muszáj szeptemberig várnotok. És még egy fontos infó! Vannak nyílt órák, amikor ingyenesen ki lehet próbálni, meg lehet nézni mi történik. Ha telefonon rákérdezel, biztos meg fogják mondani.

Jó angolozást! üdv!!

2011. jan. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!