Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért van az, hogy a kúp...

Miért van az, hogy a kúp nemigen hat láz esetén?

Figyelt kérdés

Már mindenféle alapanyagú lázcsillapító kúpot használtunk, de van, hogy egy óra múlva sincs hatása. Ez nem jó így, ugye? Előbb kéne hatnia, ugye?

Az egyetlen, ami hat 20perc alatt a nurofen szirup, de azt ha alszik vagy ha még nem adható be a következő adagja, akkor nem adhatom. Találkoztatok már ilyennel?


2011. jan. 12. 09:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én kisfiamnak is 1-2 óra múlva hat a kúp.Én azt hittem ez így normális.
2011. jan. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Közben felhívtam egy dokicsajt és mondta,hogy 1,2-1 óra mit hat az ami igazán jó. Nekünk eddig a nurofen szirupon kívül semmi nem hat ilyen gyorsan. Pedig kéne valami ezen kívül is. :(
2011. jan. 12. 10:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez érdekes. Nálunk fél óra múlva van hatása, pedig nem egyszer jóval 39fok feletti lázra adtam.
2011. jan. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

melyik kúpot használjátok?

sztem is ilyen hatásúnak kelle-ene lennie

2011. jan. 12. 12:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Én az első vok.Én NUROFEN kúpot és Panadol szirupot felváltva szoktam használni.Nem rég 2 óránként kellett adnom közben hütőfürdő is ment akkor is nehezen ment le a 39 feletti láza.A dokinál kapott Algopyrint vénásan még az sem segített rá 2 órára kúpot kellett adnom:(
2011. jan. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

második válaszoló vagyok

Nekünk ezt írja fel a doki mindig:Suppositorium noraminophenazoni 100 mg.

2011. jan. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!