Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mivel szeret játszani 2 éves...

Mivel szeret játszani 2 éves kislányotok?

Figyelt kérdés
A kislányomnak most lesz a 2. szülinapja,szeretnénk neki venni valami játékot,de már annyi mindene van. Azért is kérdezem,nálatok mi a sláger,hátha tudtok adni valami jó ötletet,amire nem is gondoltam.
2011. jan. 12. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

ami nem az övé!

- üveggolyó, mérőszallag, alkoholos filc, halkaja, fülhallgató, mobil...-


jó ötlet lehet a filctoll a kréta + tábla, baba és kiegészitők.

2011. jan. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem márciusban lesz 2 éves a kislányom. Szereti a konyhát, a hinta lovat, hintaszéket, porszívót, kis babkocsiban a babát tologatni, mesekockát, dömperrel játszani / ilyen kis aprócska dömper, nem az a nagy ami a fiúknak szokott lenni/. Van neki félbevágható gyümölcsei kiskéssel, ezeket is szereti vagdosni. Mesekönyveket együtt nézegetjük. Hirtelen ennyi jutott az eszembe.
2011. jan. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Még annyi jutott az eszembe, hogy a mágneses rajztáblát is nagyon szereti. ELőző voltam.
2011. jan. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Baba, és ehhez a témához minden. babakocsi, babaágy, bölcső, babház, stb stb. Fürdeti, eteti, stb...

Rajzol, szinez, gyurma, fest.

Ezeket imádja, de a babák az első.

VAN két unokabátyja, és nagyon szeret az ők játékaival játszani. Lovagvár, autó, playmobilos állatok, lovak.

ha már minden van, szerintem érdemes nem teljesen csajos dolgot is venni.

2011. jan. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!