Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » MElyik Fisher price játékokat...

MElyik Fisher price játékokat érdmes megvenni? Melykek voltak a kedvenceitek?

Figyelt kérdés
2011. jan. 13. 23:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A tanuló kutyust mind a két gyerekem nagyon szereti. Szerintem azt, ha tudtok rá áldozni érdemes. Sok másik FP játékunk van, de nálunk úgy látom ez a kedvenc.
2011. jan. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekünk is a tanuló kutyus a kedvenc :) Ki nem adnék érte annyi pénzt, /alig/ használtan vettem meg barátnőméktől 1500ért. Na, annyit simán megért :)
2011. jan. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
és milyen idősen volt ez kedvenc?
2011. jan. 13. 23:47
 4/12 anonim ***** válasza:
jelenleg 1.5 éves a lányom. Kb 4 hónapja kapta, azóta Ő az alvó pajtása :)
2011. jan. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 szikra veronika ***** válasza:
Nekünk van tanulókutyusunk de a gyerekek rá sem néznek. Most karácsonyra egy csigás formafalót kapott a kisebbik és a nagyobbiknak is az a kedvence.Van még ugráló zebránk na az a másik megunhatatlan játék. Remélem ti is megtaláljátok a kedvenceteket, mert elég nagy a választék:)
2011. jan. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
most rendeltem mega a sütifalót meg a kutyust. zebrát problálok beszerezni éppen. volt már mokakockánk meg a cirkuszii elefánt, na az nagyon tetszik neki. meg tanulócd lejátszó megilyesmi. én is szeretem meg á is.
2011. jan. 14. 10:36
 7/12 anonim ***** válasza:

Nagy kedvencek

Sütifaló 6 hónaposan kapta

Csillagtorony (montessori torony zenél villog) 8 hónaposan kapta

Tanuló telefon (szám-betű-zene) 10 hónaposan kapta már most mondja utána a betűket-számokat

Tanuló kutya 1 évesen kapta


Amik már nincsenek meg

Dzsungeles játszószőnyeg 8 hetes korától 1 éves koráig elvolt benne, úgy 2-3 hetenként mindig máshogy raktuk össze.

Járássegítő víziló. 10 hónaposan bébitaxiként lökte magát vele, mikor már önállóan járt akkor is tologatta benne a babáját. Sírt amikor eladtam :(


Mindegyikkel napi szinten játszik, nagyon szereti őket. Sok Fp és más játéka van, és bármire azt mondjuk, hogy na eladjuk akkor nem tudunk dönteni, mert szinte nincs is olyan ami csak a port fogná :)

2011. jan. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A fiam csak egyet kapott, a tanuló kutyust. 1 évesen kapta, most 3 éves, és még mindig imádja :)
2011. jan. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mindkét kislányom nagy kedvence a hipp hopp zebra volt.

A nagyobbik lányom kedvence(mikor kicsi volt) a sütifaló

a kisebbiké most a zenélő könyv és a formabedobó csiga

2011. jan. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kedvenc volt a hinta az esőerdős.

Utána a játszó asztal és a zenélő szék volt az abszolult kedvenc majd az ugráló zsiráf. A formabedobóból a legegyszerűbb volt a kedven ami semmit nem tud csak egy vödörbe kell beledobni a formákat de van még a csigás és a bödön is azok is jók. De még is a legegyszerűbb volt a legkedvesebb. A zenélő könyv az nem jött be és nekünk a kutyust se szerette.M ég amit nem szeretett a zsiráfos golyó pálya. Csak rövid ideig érdekelte.

2011. jan. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!