Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiunk bőre érdes, kicsit...

Kisfiunk bőre érdes, kicsit rücskös. Valószinű ki van száradva. Nem piros, nem viszket, csak száraz (ekcéma? ) Ajánlanátok rá fürdetőt, krémet? Kinek mi vált be?

Figyelt kérdés

A gyógyszertári fürdetőt ne ajánljátok légyszi, mert a kisfiam undorodik a vizben úszkáló krémdaraboktól.

Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. jan. 14. 13:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

tégelyes baba márkájú krém mármár kenőcsös elég zsiros jól hidratál.



gyógyszertári hidratáló krém kb. 200,-

2011. jan. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

első v.

fürdető meg babé v. linola

2011. jan. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szia! Fel tudod olvasztani a fürdetőt egy kis pohárban is, és akkor nem úszkál, de a babé tényleg nagyon jó, csak drága. Illetve van gyógyszertári testápoló, kb 200ft tényleg, ahogy írták már, és nagyon jó. A fiam ekcémás, 11hónapos, és jó a bőrére. Én mást nem is használhatnék.
2011. jan. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Babe fürdető és testápoló.
2011. jan. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A Babét is próbátluk, nem vált be sajnos, ugyanolyan maradt a bőre sajnos:(

2011. jan. 14. 15:48
 6/12 A kérdező kommentje:
Ekcémás babák anyukái, irjatok még, nektek mi vált be!
2011. jan. 14. 15:49
 7/12 anonim ***** válasza:
Kék kupakos Neogranormon baba testápoló.Nagyon bevált,túlhordtam nagyon a lányom,teljesen ki volt száradva a bőre,a szülészeten is ezzel kentük,ez volt ott.
2011. jan. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok,fürdetőből Gabit használtunk,rózsaszín dobozos újszülött kortól.
2011. jan. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
13.36-os vagyok. Még az jutott eszembe, hogy heti egyszer tehetsz a fürdővizébe babaolajat is, attól is simább lesz a bőre, illetve mi elvittük bőrgyógyászhoz, és kaptunk tőle ekcémára kenőcsöt, minden fürdetés utánra. Lehet, hogy nektek nem ekcéma, lehet, hogy az, meg kéne szerintem nézetni, nehogy félrekezeljétek. Kell beutaló a bőrgyógyászhoz. Üdv.
2011. jan. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

2 ekcémás gyermekem van, a férjem is és én is ekcémások vagyunk.


Nekünk csak a gyógyszertári fürdető vált be, mint fürdető és mint testápoló gyanánt.

Nekünk sosem úszkáltak a vízben krémdarabkák. Hogy csinálod???

A gyereket kell vele bekenni, ez egy védőréteget képez rajta, hogy a víz ne szárítsa ki még jobban. Fürdés után pedig ismét bekenem a testüket a fürdetővel.


Próbáltunk Babét is, de csak rosszabb lett a helyzet. Próbáltunk más testápolót is, de már meg nem mondom hogy hány félét kevertek ki a patikában, és mindegyiktől kiütésesek lettek a gyerekek.


Plusz még egy házi praktika, hogy a fürdővízbe beleöntesz egy bögre tejben elkevert 1 evőkanál olajat. Ez nagyon jó, viszont egy olyan törölközőt áldozz fel, amit nem sajnálsz, merthogy az olaj ugye elrendezi a törölköző sorsát. Ezt egy patikus ismerősöm mondta, és tényleg nagyon jó!


Remélem segítettem!

2011. jan. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!