Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Monori bölcsibe hogy megy a...

Monori bölcsibe hogy megy a beszoktatás? Mit kell venni a bölcsibe? Hogy kezelik a szobatisztaságra nevelést?

Figyelt kérdés

mert én eztán este hiába próbálom a bilizést,ha egész nap pelusba van a bölcsibe.

feb.1én kezdi a 2éves fiam a beszoktatást és azt mondták,majd akkor lemondják,mit kell venni benntre.de én szeretném előre tudni,mert addig is járunk vásárolni és hátha látnék akciósan vmit,ami kell.mi kellhet egyáltalán?ágyneműhuzat,paplan,párna,mamusz,pizsama.az evőeszközeit viheti?mert van neki kedvence,amivel ügyesen eszik.de teljesen egyedül még nem tud enni.inni vihet?mert inni meg csak kubus üvegből iszik,de bármit megiszik.leginkább a monori bölcsibe járó gyerkőcök anyukáinak válasza érdekel.


2011. jan. 18. 12:07
 1/3 anonim ***** válasza:

szia! ha nem baj válaszolok, igaz nem Monori vagyok. Nekünk a bölcsibe vinni kell 1 törölköző, váltóruha, cipő, 2 db előke, üzenőfüzet, pelus, popsitörlő, popsikrém, tisztasági csomag havonta(zsepi, wc papír, szalvéta), ágynemű és huzat, lepedő. Abban alszanak amiben vannak a bölcsiben nem kell pizsama.

A beszoktatás úgy lesz nálunk, hogy már első naptól jár neki az egész napos kaja. Első nap megyünk reggeli után, ott leszünk 1,5-2 órát. 2-3. nap már reggelire megyünk, ameddig jól érzi magát ott leszünk, ott is ebédelhet ha akar. 4. napon már ott kell hagyni. 5. napon ha úgy alakul, meg lehet próbálni az ott alvást is.

De miért nem hívod fel a bölcsit?

2011. jan. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
bocsi, láttam hívtad.
2011. jan. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én majd a babaágyneműjét viszem be. első voltam még
2011. jan. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!