Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 5 éves kisfiúnak milyen...

5 éves kisfiúnak milyen ajándék jó? Mennyi értékben?

Figyelt kérdés
Ovis csoporttárs hívta meg a lányomat szülinapra. Milyen ajándék való ekkora fiúnak és mennyi értékben kb.? De azért egy kisautónál kreatívabb akarok lenni, meg gondolom, az van már neki egy csomó, szóval valami frappáns ötletre lenne szükségem.
2011. jan. 19. 11:43
 1/2 kisnita ***** válasza:
Mesekönyv, homokozó szett, kocka kirakó ilyesmikre gondolnék és sütnék valami finom sütit neki. Szerintem nem kell súlyos ezrekért vásárolni, elég valami kisebb ajándék max 1500-2000 Ft-értékben. Ha én hívnék meg valakit a kisfiam szülinapjára én sem várnék többet.
2011. jan. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha egyénként nem igen jártok össze, akkor én nem vennék túl nagy értékben ajándékot.

Az én fiam 5 éves és karácsonyra kapott egy halli galli játékot. Teli találat volt nagyon imádja.

2011. jan. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!