Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mas kislanya is olyan apas?

Mas kislanya is olyan apas?

Figyelt kérdés
2 eves a lanyom. nagyon jo az apjaval is a kapcsolata, ennek orulok, sokat foglalkozik vele, ahogy en is. vagyis en csak szeretnek, de szinte nem hagyja. csak apa teheti tisztaba, ot keresi reggel, ha felebred, ha hazaer valahonna, stb. magam csak konyhai kisegito szemelyzetnek erzem neha. apahoz bujik, ha sir csak o vigasztalhatja meg.ha nincs itthon, akkor en is jo vagyok, de kozben sokat beszelunk aparol, varja, hogy jojjon. igyekszem nem feltekenykedni, de tenyleg rosszulesik. delolott mindketten dolgozunk, egy neni vigyaz ra, de ha hazaerunk delben, csak apa szamit...
2011. jan. 19. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, nálunk már kettő is. :o)
2011. jan. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

27. hós

igen

borzasztóan és mocskosul apás de nem bánjuk!

2011. jan. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

28 hónapos!


Ha előbb ébred, mint apa elmegy dolgozni, akkor jönnek a korkodilkönnyek, tépi le az apjáról a kabátot, apa ne menj el és stb! Ha haza jön, már ugrik is a nyakába, kizárólag vele hajlandó fürödni és még sorolhatnám.

Érdekes, ha éjjel ébred, akkor csak én vagyok a jó!


Én nem bánom. Imádom nézni őket ahogy játszanak, és így este nekem is van egy kis nyugtom.

2011. jan. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

26 hónapos. Igen. :) Én nem bánom, örülök, hogy így szeretik egymást.

1-2 héten belül meglesz a fiam, azért remélem, ő anyás lesz. :))

Ja, és persze éjszaka nálunk is csak én vagyok jó!

2011. jan. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!