Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Logico vagy LÜK játékot...

Logico vagy LÜK játékot vegyek kislányomnak?

Figyelt kérdés
Ismeritek? Melyiket ajánlanátok és miért? A kettő közül nem tudok dönteni...
2011. jan. 19. 16:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz döntés. Nekünk mindkettő van. Én nem választanék, hanem megoldanám valahogy, hogy mindkettő legyen. Mi felváltva veszünk hozzá feladatlapot/feladatfüzetet, a táblát meg csak egyszer kellett megvenni. (A Lük hosszú távon olcsóbb.) A LÜK-höz a nagyszülők, dédik is gyakran vesznek füzetet, hiszen 490-ért hozzá lehet jutni, a Logico viszont érdekesebb dolgokat hoz ki: pl.labirintus
2011. jan. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én is egyre inkább erre hajlok... A Logico úgy látom jobb utazáshoz. Igazából a kislányom még 2,5 éves lesz, de nagyon érdekli minden, amihez "ülni kell". Fest, rajzol és olvasunk egyfolytában. Már annyi könyvünk van, hogy könyvtárszobát kell csináljunk. :) Egy kicsit lekötném mással is, mert cserepes a szám! És a Lük-öt is ki tudja egyedül rakni ügyesen? Nem esik mindig szét? vagy azt csak asztalnál ülve ajánlod? Valójában egy ismerősnél láttuk a logicot, nagyon megtetszett, de a neten láttam a lüköt is, ami szintén szimpatikus.
2011. jan. 19. 17:09
 3/10 A kérdező kommentje:
Még azt elárulod, hogy ti hol veszitek a füzeteket? Látom, hogy csak 490 Ft a Lük, de ha rájön a postaköltség, akkor már jóval több. Jobb lenne személyesen, de a könyvesboltok honlapján nincs. Debrecenben lakunk..
2011. jan. 19. 17:33
 4/10 anonim ***** válasza:

Kisfiam sincs még most sem 3, mégis használjuk, szereti nagyon. Már nyáron is megvolt, s tényleg jó a Logico utazáshoz, bár a Lük füzetet sem ejti már ki a kezéből a tábla merevít rajta annyit.

A Logicot és a Lük-öt is a kiadótól érdemes rendelni, van annyi netes kedvezmény, hogy még postaköltséggel is olcsóbb, mint a boltban.

[link]

[link]

2011. jan. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A többi kérdésre lemaradt a válasz. :-)

Szóval: A Lüköt hamarabb ismerte, már kétévesen játszott vele a bölcsiben, én ott láttam először. Aztán voltunk egy családi rendezvényen, ahol a "nagyok" játszottak vele, s a kisfiam lepipálta őket. Odajött hozzánk a témavezető, s ajánlott még néhány játékot a kisfiamnak, így a Logico-t is.

2011. jan. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! A Lüköt már meg is rendeltem. Egy ideje már nézegettem a honlapot, de megadtad a végső lökést. :D A Logicos honlapért hálás köszönet, nem tudtam, hogy ez a kiadó honlapja, eddig másikat néztem. Azt hiszem egy ideig a Lükkel játszunk- remélem beválik, mert elég lelkesen rendelgettem. :D Valójában a kislányom is novemberben volt 2 éves, csak nem mertem írni :))) Azt hittem még korai, de akkor megnyugodtam, hogy nem csak az én gyerkőcöm olyan lelkes... Köszi még egyszer!
2011. jan. 19. 21:29
 7/10 anonim ***** válasza:
légyszi írjátok le, pontosan melyik logico és melyik lük játékot lehet már 3 év körli gyereknek venni!
2011. jan. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha pesti vagy akkor a Király utcában van egy fa játék bolt, ott van LÜK. [link]
2011. jan. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

A két honlapon minden részletesen le van írva, de:

Logico Primo: 3-6 éves kor

Logico Piccolo: 6 éves kortól

Bambino Lük: 3-6 éves korosztály számára

Mini Lük 5 éves kortól

2011. jan. 20. 20:15
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia! Melyik vált be? Vettél végül mindkettőt? :)
2012. okt. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!