Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kreatív anyukák! Hogyan...

Kreatív anyukák! Hogyan öltözzön kisvakondnak lányom bölcsis farsangon?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék jelmezért egy vagyont kifizetni, mert lehet fel sem venné, akkor meg kár érte.

Az addig oké, hogy fekete pulóver, kék kertésznaci, kisásó. És hogyan tovább? Nem találtam neten kisvakond álarcot.

Van valakinek esetleg valami ötlete, hogy mitől lenne "igazából" kisvakond?


2011. jan. 21. 13:47
 1/8 anonim ***** válasza:
arcfesték kb. 500,- a négy alapszin és többször felhasználhatjátok.
2011. jan. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hol lehet arcfestéket kapni? Azt hiszem, nekünk is jó lesz...
2011. jan. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
kreatív hobby boltokban biztosan lehet kapni.
2011. jan. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
gumicsizma,és mintha az euros boltba láttam volna álarcot,ami jó lenne(290ft)
2011. jan. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egy fekete fejre simulós sapkát adjál rá, vagy legyen fekete kapucnis pulcsija, meg fesd be az arcát feketére (akár szétmaszatolt szemfesték is megteszi), az orrát befesteni pirosra (rúzzsal, kontúrcerkával), fehér kört a szeme köré, kész, lehet menni.

(Könnyen vagyok, rengeteg ilyen cuccom van, minden farsangra egy marék ceruzával meg kenceficével megyek.)


A vakond álarchoz keress egy képet a neten, méretezd, aztán nyomtatod, kiszínezed, és felragasztjátok kartonpapírra, hogy tovább tartson. Gumival simán az arca elé lehet rögízteni. Ha kicsit ügyesebb vagy, egy ovális lapra szabadkézzel is felrajzolhatod, nem olyan bonyolult.

2011. jan. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Gumicsizmája nincs is a kisvakondnak. Az arcfestékkel úgy vagyok, hogy nem akarom kifesteni feketére.

Az eurós boltban vakond álarcot láttál?

2011. jan. 21. 14:01
 7/8 A kérdező kommentje:

Így elmondva olyan egyszerűnek tűnik. Kezdő vagyok, első kislányom , első farsangja.

Nagyon aranyosak vagytok, köszi. Majd válogatok az ötletekből.

2011. jan. 21. 14:03
 8/8 anonim ***** válasza:
Vegyel olcso fekete pizsamat, es varj a has reszere egy regi feher polobol a poci reszet. Probalj meg szerezni a jo kis regi "helikopter sapkat", feketet, egy par fekete kesztyu es kesz is. Egyebkent nalunk az oviban olyan festeket hasznalunk arcfestesre, ami kifejezetten kicsiknek szant festek (amit nem baj, ha pl megnyalnak), tehat nics benne kemikalia, igy a boruket sem irritalja.
2011. jan. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!