Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek hogy lenne-e jobb...

Szerintetek hogy lenne-e jobb a bölcsibe járás? Napi váltás vagy heti? Lent.

Figyelt kérdés
Dajka vagyok, elvileg napi váltásba vagyunk. Tehát egyik nap fél7-re, másik nap fél 11-re kell majd mennem dolgozni.
2011. jan. 25. 10:57
 1/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom melyiket szokná meg könnyebben a kisfiam. Hogy egyik nap korán, aztán később, megint korán stb. vagy egyik héten végig korán, másikon később.
2011. jan. 25. 11:05
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez gyerekfüggő is lehet, én a saját gyerekemmel inkább egy hét így, egy hét úgy verziót választanám.
2011. jan. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én meg inkább az 1 nap így,1 nap úgy verziót választanám. Így nem szokik hozzá 1 hét alatt,hogy később kelhet,talán nem lesz nyűgi.
2011. jan. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
én is inkább az egy nap így egy nap úgy verzión gondolkodom. Majd kipróbáljuk.
2011. jan. 25. 13:16
 5/6 anonim ***** válasza:

Jól értem, hogy az a kérdés, őt mikor vidd a bölcsibe? Én a saját munkaidőmtől függetlenül, ugyanabban az időpontban vinném, s ugyanakkor hoznám. Persze, csak ha megoldható, hogy így se legyen késő délutánig bent. Ha fél11-re mész, mikor végzel? Este 6-kor? Ilyenkor apa (nagymama stb.) nem tud korábban érte menni?

Azért tennék így (persze, csak ha megoldható), mert így - szerintem - könnyebben meg tudja szokni a bölcsis rendszert, s nem mindig ő lenne az, aki kilóg a sorból.

Ha az ugyanazon időpont nem kivitelezhető, valószínűleg én is a napi váltást választanám.

2011. jan. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen, őt hogy vigyem:-) Bocsi, kicsit értelmetlen volt. Ha fél 11-re megyek akkor fél 5-ig dolgozom (3/4 5 -re lennék ott érte), ha meg fél 7-re megyek akkor fél 1-ig melózok. Ilyenkor már fél3-3 között megyek érte. De ha délutános vagyok akkor későn tudok érte menni. Mamák messze vannak, apa későn jár haza. Sajna ez van.
2011. jan. 25. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!