Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hányas méretű ruhákat vegyek...

Hányas méretű ruhákat vegyek tavaszra, nyárra a most 9 hós babámnak? Jelenleg 79cm,9,8kg, hosszú karú, hosszú lábu kislány. Nadrágból már 80-sat hord, blúzból épp még jó rá a 74 (CundA ruhácskák mérete).

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert eddig alig hordott 68-sat, és átugottuk 74-s méretet olyan gyorsan nőtt a 62 méret után. Azt hallottam le fog lassulni a növekedés, akkor 80-sat még fog hordani egy ideig, vagy már a 86, 92-sek közt keresgéljek? (Tesz-vesz, Vatera - innen akarok vásárolni nagyobbrészt és ha megjön a szép idő már nem lesz időm nézegetni. )

Köszönöm a segítségeteket.


2011. febr. 3. 22:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha TV-en és Vaterán keresgélsz, egyszerűbb, ha leméred a kislányod méreteit (hogy milyen hosszú nadrág, szoknya stb. kell Neki) és az alapján választasz ruhát. Én a 80-as és 86-os méretek között keresnék, bár ezt utóbbi még nagy lehet Rá.
2011. febr. 4. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia, nálunk 56-80-ig csak kapkodtam a fejem, hogy megint új ruha kell :) De 86-92-es méretnél elég sokáig megálltunk a fiamnál. Ez a megálltunk azt jelenti, hogy kibírtunk 86-ossal fél évet. Az előző méretek csak pár hónapig voltak jók (az 56-os csak 1 hónapig!). Szerintem tavaszra-nyárra 86-ost kezd el nézegetni/veszegetni én is azt fogom venni. Az én lányom is hasonló(78cm és 10kg) mint a Tiéd, csak ő 11 hónapos.
2011. febr. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

86-kat fogok nézegetni.

2011. febr. 5. 19:40
 4/8 anonim ***** válasza:

Az én kislányom a 86-t ugrotta át,de a 92-t sem sokáig horta.A kisfiam 4,5 hós és most kezdjük a 74-es ruhákat.Szerintem nyár végére elérjük a 80-t ha nem előbb!

Én nyárra a helyedbe 86-t néznék.

2011. febr. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Előre semmit, mert nem tudod, hogy fog nőni . Én megszívtam első lányommal párszor. Azóta akkor veszek valamit, ha kell.
2011. febr. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Mi a 68-cas, és 74-es nadrágokat nem használtuk ki, de már október óta hordjuk a 80-sakat. Bodyból meg még jó a 68, kicsit nagy a 74(főleg Tescósok). Ruhácskából már ősszel is hordott 74-t,
2011. febr. 6. 15:44
 7/8 A kérdező kommentje:

(bocsánat, valahogy "elszaladt"), a pulóverekből csak most kezdjük a 80-st, eddig 68-74 jó volt.

Kb. fél éves koráig nagyjából a táblázathoz igazodott a nővésével, de most táblázat szerint a hosszúsága 17 hónaposnak, súlya egy évesnek felel meg.

2011. febr. 6. 15:57
 8/8 A kérdező kommentje:
2011. febr. 6. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!