Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák, ti milyen vitaminokat...

Anyukák, ti milyen vitaminokat szedtek?

Figyelt kérdés

Nem szoptatok, 2 éves elmult a lányom. nagyon hullik a hajam, töredezik a körmöm és kicsit hámlik az ujjam hegye. Milyen vitamint szedjek?

Csak ne olyat amitől jobb lesz az étvágyam, igy is 85 kg vagyok a 173 cm-hez :)

Köszönöm.


2011. febr. 7. 14:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

van vmi kifejezetten ere való vitamin, haj-meg krömgondra, béres termék, szépségvitamin a neve. keress rá.

én amúgy nem szedek, szerencsére nincs iylesmim, pedig épp hogy elhagytuk a cicit. :)

2011. febr. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Jelenleg Elevitet ;))) A kisfiam 16 hónapos.
2011. febr. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

A kislányom tavasszal lesz két éves. A hajam nekem is hullik, a körmöm sem szép, a bőröm mindig is csúnya volt, de ahhoz hozzászoktam, hogy nem lehet vele semmit csinálni.

Most Centrumot szedek. Nem kimondottan erre való. A hajhullásra már gyógymódot alkalmazok.

2011. febr. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Foreveres termékeket szedek.

Amikor nekem volt hasonló, akkor ásványianyag, a-beta-care és aloe gél volt, most a gél mellé kids vitamint és ásványianyagot szedek.

2011. febr. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Én most csak Echinaceát szedek immunerősitőnek.

Kaptam 1 liter aloe vera gélt, de nem merem szedni, nem tudom mire jo.

2011. febr. 7. 16:06
 6/17 anonim ***** válasza:

A forever fogyasztó vagyok.

A sárga kannás natúr gélt kaptad? Az a legjobb szerintem.


A legfontosabb: sejtszinten épül be, az emberi szervezet számára fontos 360 alkotóelemből 240-et tartalmaz (vitaminok, ásványi anyagok, nyomelemek, aminosavak), a szervezetnek nem kell átalakítania, mint a szintetikus vitaminokat, mivel ez szervezetazonos.

Nyugodtan ihatod, napi 3 centet, akkor kitart egy hónapig. Ha netán eü. gond van, akkor többet érdemes inni (éhgyomorra, 20 perccel evés előtt idd meg). Bontatlanul 4 évig, felbontás után hűtőben 4 hónapig áll el.

Ezenkívül:

-vírus-, baktérium- és gombaölő hatású

-immunerősítő

-gyomor, bélrendszer tisztítása

-jobb felszívódást biztosít a tápanyagoknak,

-méregtelenít (pl. májproblémákra)

-lúgosít, gyomorsav túltengést ellensúlyoz

-külső, belső sebgyógyítás, vérzés ellen

-gyomor és tápcsatorna regeneráló


Van még másik háromféle, áfonyás, őszibarackos és a narancsos, mindegyik tud extrát is, ha nem a sárgát kaptad, azt is megírom szívesen.

Idd nyugodtan, várandósság, szoptatás alatt is lehet, betegen is.

Gyerekeknek újszülött kortól adható, az én lányom 4 hetes korától kapja (akkor engedték ki a kórházból).

Remélem segítettem, szép estét!

2011. febr. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én Béres cseppet szedek C-vitaminnal.
2011. febr. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm minenkinek.

A foreveres-nek :) nekem natur van, ronda az ize. Akkor elkezdem, ha ártani nem árthat, mert nincs epém...

2011. febr. 8. 14:24
 9/17 anonim ***** válasza:

A nincs epéd-et szó szerint értsem??

Ha igen, akkor kérlek várj a géllel, és ha gondolod írd meg (akár priviben is), hogy mi a gond, beszélek az egyik orvos barátommal, hogy ilyenkor mi van és megírom Neked.

Ha "csak" emésztési panaszokra értetted, akkor mehet a gél, azt rendbe teszi.

2011. febr. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Na mert azt tudom, hogy vérző gyomorfekélynél az első 1-3 hónapban nem a rostos gél ajánlott, hanem a szűrt Activator és utána a gél már mehet, de én inkább megkérdeznék Neked egy dokit, ha nem bánod.
2011. febr. 9. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!